^
Full stream ahead na You Tube

Konferencja WWDC20 również na YouTube live!

Jaromir Kopp

17 czerwca 2020

Wygląda na to, że Apple mocno wziął sobie do serca slogan tegorocznego WWDC „Full stream ahead”, któremu najbardziej odpowiada polskie „Pełen strumień naprzód”. Poza stroną Apple oraz aplikacjami przeznaczonymi do oglądania wydarzeń od Apple jak Events dla tvOS, w tym roku live popłynie też przez YouTube.

Pełen strumień naprzód

W sloganie „Full stream ahead” wystarczy usunąć literkę „r” i już mamy dobrze znaną komendę „Całą parą naprzód”. Bardzo taka gra słów mi się spodobała.

Pełnym strumieniem naprzód. Przyłącz się, aby wspólnie oglądać Wydarzenie Specjalne Apple 22 czerwca o godzinie 10:00 PDT. Ustaw przypomnienie, a my wyślemy ci informację przed pokazem.

Przypominam, że będziemy, mam nadzieję razem, oglądać wydarzenie już od 19.00 w poniedziałek 22 czerwca.

Szykujemy dla Was specjalną niespodziankę, abyście nie umarli z nudy podczas prezentowania możliwości nowych systemów, a być może i komputerów.

Nie wiem na, co czekacie najbardziej, ale ja z utęsknieniem od kilku lat wypatruję kresu Intela w Macach!

Pamiętajcie, aby śledzić nasze „socjale” już w poniedziałek od 18.30: Twitter i Facebook oraz Instagram.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Komor

    Ja tam na koniec Intela nie czekam. Wolę możliwość skorzystania z Parallelsa i odpalenia windowsowych przeglądarek pod trialem Windowsa. Przy okazji mogę sobie przypomnieć, czemu nie lubię pracować pod Windą. Generalnie ten coroczny cykl nowości macOS-a to jest skaranie boskie. Ja jeszcze Cataliny nie instalowałem, w sumie zmusi mnie pewnie tylko koniec łatek bezpieczeństwa do Mojave, jak Apple wypuści następny crap jesienią.