^
WWDC-Twitter

[Ankieta] Na czym obejrzysz #WWDC20?

Paweł Józefiak

16 czerwca 2020

W związku z nadchodzącym WWDC20, pytamy Was w ankiecie na Twitterze – na czym będziecie oglądać konferencję? Ankieta jeszcze trwa, więc jak masz chwilę – zagłosuj! To będzie niezły trening przed nadchodzącymi wyborami.

Na czym będziesz oglądał konferencję otwierającą WWDC20?

Ankietę znajdziecie poniżej: 

Swoją drogą, zdziwiło nas trochę, że tak wielu zaznaczyło odpowiedź „iPhone/iPad”. W sensie… wygodnie Wam tak? Czasami 2h trzymać tego iPhone’a lub schylać się do iPad’a – szkoda oczu i pleców! 

Paweł Józefiak

Lubię proste, ale efektywne rozwiązania. Uwielbiam grać i biegać. Szczególnie z technologią. Zawodowo zajmuję się marketingiem, ale okazało się, że to też lubię.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Jan

  A jak ja nie jestem na twiterze, to co? Próbowałem zaznaczyć, że będę oglądał ma Macu, ale kazało mi się zalogować do Twitera.

  • Jaromir Kopp

   To ręcznie dopiszemy Twój głos! Mac? OK!

   • M.K.

    Też nie mam żadnych kont na „socjalach”. Więc będę oglądał na Macu 15″ ewentualnie podepnę projektor przez HDMI (tak „hadmi” bo mam stary MacBookPro 15 z 2014 roku).

    • HDMI

     Nowy pewnie też byś podpiął przez HDMI 🙂 tylko po drodze by musiałaby być przejściówka lub HUB z USB C. Takie to teraz są sprzęty PRO.

     Dobrze, że np. Lenovo cały czas również w swoich topowych X1 Extreme dalej daje normalną paletę portów (wraz z 2 x Thunderbolt3).

 2. Yahuto

  Mój tez prosze dopisac ręcznie:
  Na dupie.

 3. Piotr

  Przepraszam, ale ankieta została unieważniona.
  Wykryliśmy strumień 600 botów.