^
TV logo

Scorsese, DiCaprio, De Niro… kolejna superprodukcja trafi do TV+

Jaromir Kopp

28 maja 2020

Takich filmów oczekuję po dobrej telewizji, a nie samych wyśmienitych dobrych seriali, których sezony kończą się bez finału z nadzieją na kolejne wznowienia. To już druga superprodukcja, która ma trafić do oferty Apple TV+.

Killers Of The Flower

Film oparty na książce „Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI” Davida Granna. Jego produkcja miała wystartować już pod koniec 2019 roku, ale wystąpiły obawy o finansowanie całości, a koszty mogą przekroczyć 200 milionów dolarów. Wygląda na to, że Apple uratuje ten film, finansując produkcję.

Film stanie się „Apple oryginal”, a Apple zostanie nazwane „studiem kreatywnym”, ale jednocześnie Paramount będzie miał prawo do dystrybucji kinowej i premiery. To bardzo ciekawe połączenie, gdzie w zasadzie każdy wygrywa.

Jak twierdzi Deadline, umowy są opracowywane, ale Paramount jeszcze ich nie podpisał, choć już ustalono termin, kiedy to nastąpi.

To kolejna duża produkcja filmowa z gwiazdorską obsadą, która ma trafić do TV+. Już wcześniej pisaliśmy o „Misji Greyhound” z Tomem Hanksem w podwójnej roli scenarzysty i głównego bohatera.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy