^

Mój Mac Magazyn #54 – Praca na iPadzie

Zapraszamy po nowe wydanie Mój Mac Magazyn. Poświęcamy go w dużej części wyjątkowemu urządzeniu – iPadowi. W tym tablecie drzemią ogromne pokłady mocy i postaramy się abyś mógł odpowiednio je wykorzystać.

Nowy numer Mój Mac Magazyn to duża dawka informacji o iPadzie. Poznasz świetne aplikacje, które zamienią go w pełnowartościowy komputer. Znajdziesz także akcesoria, pomagające rozwinąć możliwości iPada. Przeczytasz także opinie o tym, jak tablet od Apple potrafi wspierać prace z dźwięki i dlaczego jest tak wyjątkowym urządzeniem również w przestrzeni dostępności.

Moc recenzji w Mój Mac Magazyn

Apple mocno nas rozpieściło swoimi premierami. Cieszymy się, że możemy przedstawić Wam porządną dawkę testów sprzętu. Znajdziecie tu zarówno nowego iPhone’a, jak i iPada oraz wiele innych ciekawych testów, między innymi:

— iPhone SE 2020
— iPad Pro 2020
— klawiatura do iPada od Logitech
— kamera TP-Link
— Linksys Velop
— JBL 5.1 Surround
— Mujjo Slate Green

Mój Mac Magazyn znajdziesz w swojej skrzynce e-mail lub skorzystaj z  poniższego formularza. Miłej lektury 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Dariaa

  uwielbiam Mac i nie wyobrażam sobie pracy z innym sprzetem, mam swój sprawdzony serwis RS MAC i naprawdę genialnie się bazuje na takim solidnym sprzęcie

  • Przemysław Marczyński

   Tak. Z tymi serwisami sprzętu Apple nie ma już problemu. Największe w Polsce to zapewne iSpot i Cortland.

  • Kasia

   Też korzystałam z RS MAC i zdecydowanie serwis świetny, ważne żeby ludzi od tego mieli pasję i wiedzę, a nie tylko ofertę, a efekt napraw mizerny