^
Apple Watch pride

Nowe tarcze i paski od Apple w tęczowych kolorach

Jaromir Kopp

19 maja 2020

Apple dość systematycznie przed sezonem letnim przedstawia nowe paski w tęczowych kolorach „Pride Edition”. Zazwyczaj też wraz z aktualizacją systemu pojawiają się pasujące do nich wyglądem tarcze dla Apple Watch. Tak jest i w tym roku, a jeden z pasków robi szczególne wrażenie.

watchOS 6.2.5 z nowymi tarczami

Apple Watch pride nowe tarcze

Do kolekcji tarcz z tęczowym motywem doszły dwie nowe. Jedna przeznaczona dla umiejących dzielić liczby*, czyli cyfrowa, druga dla nieumiejących, czyli ze wskazówkami. Tarcze są już dostępne dla tych, którzy wczoraj zainstalowali watchOS 6.2.5 na swoich Apple Watchach.

Tęcza w dziurach (paska)

Apple Watch pride paski

Jednak większe wrażenie robią nowe paski i zawłaszcza jeden z nich Nike Pride Edition. Nie dość, że jest elegancki, a kolory nie afiszują się zbyt mocno, to naprawdę uważam paski Nike „z dziurami” za najwygodniejsze na letni sezon. Dobrze wentylują, szybko schną i pozwalają na lepsze dopasowanie dzięki większej elastyczności.

Pasek tęczowy jest już w magazynach Apple, na wersję Nike wg informacji ze strony trzeba poczekać 1-2 tygodnie.

* sugestia z dzieleniem liczb pochodzi ze starego dowcipu o milicjancie/policjancie, z który dostał w nagrodę pierwszy zegarek elektroniczny.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Marian

  Obrzydliwe

  Odpowiedz
  • Marianka

   Takie sraczkowate były by ładniejsze ;-).

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.