^
Mythic Quest na kwarantannie

Mythic Quest „na kwarantannie”. Odcinek dla TV+ nakręcony iPhone’ami

Jaromir Kopp

16 maja 2020

Bardzo spodobał mi się ten serial, choć jak na mój gust i przyzwyczajenia nabyte podczas oglądania TV+, za mało w nim sprzętu Apple. Tym razem przynajmniej do filmowania użyto iPhone’ów i to w znacznej ilości.

Personel Mythic Quest pracuje w domu, Poppy zmaga się z samotnością, a Brad i David rozpoczynają rywalizację w szczytnym celu.

Premiera nowego odcinka Mythic Quest odbędzie się już 22 maja oczywiście w TV+. Oto co o tworzeniu specjalnego odcinka w domach, powiedział odtwórca jednej z głównych ról (Iana) McElhenney.

Wiele firm odkrywa teraz, co to jest ta cała praca w domu, a branża gier komputerowych nie jest inna. Wirtualne spotkania są nowym i szczególnym rodzajem piekła, więc myślę, że ludzie będą się odnajdywać w naszych rolach. Tak, wszyscy mieliśmy kiepskie chwile, ale były też niesamowite momenty triumfu i chcieliśmy to uczcić. Musieliśmy nakręcić ten odcinek szybko, ale bez uszczerbku dla jakości. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy każdy ma aparat w kieszeni. Posiadanie iPhone’a w połączeniu z pomysłowością naszej ekipy, pozwoliło nam na zrobienie tego wyjątkowego dzieła w zaledwie kilka dni. Mamy nadzieję, że ludziom spodoba się to tak samo, jak nam.

Też mam nadzieję, że będę się dobrze bawił przy tym odcinku już w nadchodzący piątek.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy