^
Billie Eilish's Ocean Eyes w nowym Logic Pro X 10.5

Billie Eilish Ocean Eyes w nowym Logic Pro X 10.5 od Apple

Jaromir Kopp

14 maja 2020

Kilka dni temu cieszyliśmy się z dużej aktualizacji Logic Pro X 10.5. Pojawił się w nim spory pakiet całkiem nowych narzędzi i wiele udoskonaleń tych już znanych. Jednak jest też pewna niespodzianka.

Zrób to po swojemu: Billie Eilish’s Ocean Eyes

W aplikacji jest zawarta, a w zasadzie można pobrać sporą część utworu „Ocean Eyes” i to jako pełny projekt z wszystkimi ścieżkami, instrumentami i kompletnym pakietem wokali, „zmasterowany” jak oryginalne wydanie.

Billie Eilish's Ocean Eyes Logic Pro X 10.5 ścieżki

Utwór możemy ukształtować wg własnego uznania, jednocześnie przyglądając się, jak to zostało wykonane przez profesjonalistów. To naprawdę interesujące doświadczenie, nawet jeżeli nie jest się muzykiem, czy producentem muzycznym.

Przy okazji poznajemy możliwości Logic Pro X, choć nie znalazłem, aby w projekcie użyto najnowszych funkcji pakietu.

Billie Eilish's Ocean Eyes Logic Pro X 10.5

Przypomnę, że aktualizacja 10.5 dodała: Live Loops wraz z aplikacją współpracującą dla iOS i iPadOS Logic Remote, Sampler i Quick Sampler oraz Beat Creation.

Aby dostać się do projektu Billie Eilish’s Ocean Eyes należy wejść w menu Files > New from template > Demo projects.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. p.cz.

    Panie Jaromirze,nie mogę się do was po wpisaniu e-meila nic nie przychodzi na moją poczęta po drugie nie mogę ściągnąć na mojego kompa waszego magazynu.Po kliknięciu na „zapisz” nic się nie dzieje.Pozdrawiam i życzę miłego dnia i dużo zdrówka.