^
Beats Studio3 AirPod Studio

AirPods Studio – tak się będą nazywać słuchawki nauszne od Apple?

Jaromir Kopp

9 maja 2020

W zasadzie sezon na plotki i dotyczące Apple trwa cały rok. Jednak przed większymi wydarzeniami związanymi z firmą przecieki się nasilają. Tym razem znów wraca temat słuchawek nausznych.

AirPods Studio

Tak mają się wg Jona Prossera nazywać słuchawki, których nie będziemy wtykać w uszy, a zakładać na nie. Na ten produkt czekamy od ponad dwóch lat. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się w lutym 2018 roku.

Na razie nie wiadomo, czy ten nowy członek rodziny AirPodsów pojawi się niebawem, czy trzeba będzie na niego poczekać do końca wakacji. Jednak wg Jona Prossera powinniśmy się spodziewać ceny zbliżonej do Beats Studio3, czyli 350$. Ceny w złotówkach, raczej nie należy teraz przeliczać, bo kurs naszej waluty jest mocno niepewny.

Jeżeli przeciek się potwierdzi, to czy takie słuchawki by Was ucieszyły? Spodziewacie się jakiś specjalnych cech poza logiem Apple?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy