^
thule-spira-mojmac

Spira – nowa linia produktów od Thule, która ma chronić nasz sprzęt

Firma Thule wprowadza na rynek nową markę, gdzie położono duży nacisk na bezpieczeństwo przewożonej elektroniki. Linia toreb Spira ma oferować wygodne przewożenie bagażu z uwzględnieniem nowoczesnego stylu. W ofercie znajdziemy zarówno duże walizki, jak również plecaki i torby na ramię.

Trzy modele. Trzy kolory.

thule-spira-mojmac

W ofercie Spira znajdziemy plecak miejscy, trzy torby na ramię oraz trzy walizki. Torby i plecaki różnią się wielkością przez co będziemy mogli odpowiednio dobrać torbę do naszych potrzeb. Łączy je jednak bezpieczne miejsce na umieszczenie laptopa i tabletu. Nowa seria dostępna jest w trzech kolorach: czarnej (Black), błękitnej (Legion Blue) lub czerwonej (Rio Red).

Z informacji prasowej:

Doskonałą propozycją na co dzień będzie z kolei plecak Thule Spira Backpack, do którego bez problemu spakować można laptop (do 13”), tablet (do 10,1”). Plecak można otwierać na kilka sposobów – zarówno z góry, jak i przez boczne suwaki.

Warto również wspomnieć o np. Thule Spira Weekender 37L, czyli pojemnej i stylowej torbie na ramię.

Podczas codziennych dojazdów do pracy świetnie sprawdzą się też torby Thule Spira Horizontal Tote oraz Thule Spira Vertical Tote – pierwsza pozwala wygodnie przenosić laptopa z ekranem do 15,6”, druga – do 14,4.

Serię Thule Spira uzupełniają również doskonale pasujące do toreb walizki, idealne na dłuższe wyjazdy. Świetnym przykładem może tu być Thule Spira Compact Carry On Spinner – czyli stylowa, kompaktowa walizka na kółkach spełniająca wymagania bagażu podręcznego większości linii lotniczych.

Ceny nowych toreb zaczynają się od 849 zł (tyle kosztuje torba Thule Spira Vertical Tote) – ceny wszystkich modeli, a także komplet informacji o serii Thule Spira znaleźć można na stronie Thule.com.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy