^
Surface

Microsoft wprowadza nowe laptopy Surface Go 2 i Surface Book 3

W ofercie laptopów z linii Surface pojawiają się dwa nowe urządzenia z większą wydajnością. Tym razem Microsoft zaprezentował najtańszy model Surface Go 2 który można kupić poniżej 2000 złotych. Drugi komputer to Surface Book 3, ma odpowiednią moc do wykorzystania go do pracy z pakietem Adobe i Autodesk. Potwierdził się również scenariusz, że nowe komputery Microsoftu nie będą posiadały portu Thunderbolt 3.

Surface Go 2

Surface

Model ten jest szybszy od swojego poprzednika o ponad 60%. Przeprojektowano w nim wiele elementów oferując bardzo atrakcyjną cenę w podstawowej konfiguracji.

Główne cechy Surface Go 2:
– większy ekran – 10,5-cala
– lepsza żywotność baterii
– większa wydajność o 64%
– przednia kamera z rozdzielczością 5MP
– procesor z serii M3


Oficjalna strona Surface Go 2 – www.microsoft.com

Surface Book 3

Surface

Ten laptop ma być najmocniejszym ze wszystkich jakie Microsoft ma w swojej ofercie. Występuje w dwóch wersjach ekranów: 13” i 15”. Zastosowano w nim procesory Intela (i5 oraz i7) 10. generacji. Komputer może być wyposażony w 32 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti with Max-Q. Ceny za ten sprzęt zaczynają się od 7999 zł.
Najważniejsze cechy Surface Book 3:
– do 50% większa wydajność niż Surface Book 2
– do 17,5 godzin pracy na baterii
– ekran 13 i 15 cali
– układ graficzny NVDIA GeForce
– obudowa: stop magnezu
– pojemność dysku do 1 TB SSD PCIe

Oficjalna strona Surface Book 3 – www.microsoft.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy