^
Zestaw kółek Apple do Maca Pro

Dramatyczny unboxing czterech kółek za 3 499 zł

Jaromir Kopp

6 maja 2020

Większość dyskusji o cenie Mac Pro już się zakończyła. Nie jest on tak drogi jak się na pierwszy rzut oka wydawało. Podobne konfiguracje (te bliżej podstawowych) w świecie PeCe wcale nie są specjalnie tańsze. Jednak dodatki do niego, a zwłaszcza ich cena nadal budzi silne uczucia.

Zestaw kółek Apple do Maca Pro

Na ten dodatek musieliśmy trochę poczekać. Apple również dba o dramatyzm i nie wyjmuje wszystkich asów z rękawa przy pierwszym rozdaniu. Dopiero kilka tygodni temu szczęśliwcy, którzy mają już swojego Mac Pro, ale bardzo chcieli poprzetaczać go po podłodze, mogą zakupić specjalny zestaw kółek. 

Jeżeli jednak nie możecie się zdecydować, warto obejrzeć jak pudełko z kółkami i jego zawartość prezentują się na filmie.

Oglądać koniecznie z dźwiękiem!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. lukczu

  Nie rozumiem ich ceny i narażania się firmy na śmieszność.

  • pikaczu

   Może same się poruszają i myślą 😉

 2. Adam Konopka

  Samo nagrywanie otwierania pudełek ze sprzętem i publikowania filmów jest żałosne żeby nie powiedzieć dziecinne, ale widocznie Ci co publikują takie gnioty ich to jara jak lizak czterolatka…

  • Jaromir Kopp

   W zasadzie to masz trochę racji, ale ten unboxing to prawdziwy thriller

 3. VoGo

  Teraz kpicie, a za miesiąc się dowiemy, że kółka mają upgrade systemu do iWheels 1.1. W nowej wersji oprogramowania dodadzą hamulec obsługiwany przez HomeKit i Siri.

 4. pawciu

  Można zrobić deskorolkę https://www.youtube.com/watch?v=2LiDZFHsBzY
  chociaż średnio to wypada, ale do wózka na zakupy byłyby idealne.

  Wjeżdżałbym do Biedry swoim własnym wózkiem premium.