^
airsnappro-mojmac

AirSnap Pro – wyjątkowe etui do AirPods Pro

Przemysław Marczyński

27 kwietnia 2020

Doceniam słuchawki AirPods Pro za prostotę łączenia się z iPhone’em, wyciszanie otoczenia i przyjemne brzmienie. Przekonasz się jednak, że po kilkunastu dniach na etui ładującym znajdziesz ślady rys i otarć. Jeśli cenisz idealny stan swoich gadżetów i chcesz mieć pewną ochronę sprzętu, to firma Twelve South ma świetne rozwiązanie. Stylowe etui AirSnap Pro ma kilka wyjątkowych cech, które z pewnością skuszą Cię do sprawdzenia tego produktu.

Skóra o wyjątkowym charakterze

airsnappro-mojmac

To, jak starzeje się skóra, jest dla mnie niezrównanym atutem tego materiału. Dlatego wybierając etui dla iPhone’a, zawsze sięgam po produkty ze skóry. Kiedy Twelve South pokazało swój nowy pokrowiec do AirPodsów Pro z naturalnego materiału, nie miałem wątpliwości, że muszę go sprawdzić.

airsnappro-mojmac

AirSnap Pro natychmiast po wyjęciu z pudełka robią fenomenalne wrażenie. Naturalna skóra jest świetnie wyprawiona. Z jednej strony delikatna, dająca się łatwo zginać, z drugiej strony daje pewność, że świetnie będzie chronić słuchawki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Solidne przeszycia skóry wzmacniają krawędzie etui, zapewniając jeszcze lepszą ochronę słuchawek.

airsnappro-mojmac

Jak wspominałem wyżej, skóra jest elastyczna i łatwo pozwala na odchylenie górnego wieka. Dzięki temu wyjmowanie słuchawek nie stanowi żadnego problemu. AirSnap Pro jest świetnie dopasowane, więc nawet jedną ręką będziemy mogli wyjąć słuchawki z etui. Pokrowiec zamykany jest na zatrzask. Ten również nie wymaga od nas dużej siły. Wystarczy delikatny „klik”, aby zamknąć w bezpiecznym futerale nasze cenne słuchawki.

Ładuj indukcyjnie i tradycyjnie

Etui nie ogranicza nam możliwości ładowania słuchawek. Z powodzeniem położymy je na bezprzewodowej ładowarce lub skorzystamy z przewodu Lightning. I tu kolejny raz widać dbałość, z jaką wykonano AirSnap Pro. Wycięcie na kabel zasilający jest idealnie ulokowane.

Dodatki ułatwiające noszenie

airsnappro-mojmac

Chociaż samo etui waży zaledwie 22 gramy, to rozmiar AirPodsów Pro może być już kłopotliwy, aby wsunąć je do kieszeni. Dlatego razem z etui Twelve South dołączył pasek na rękę oraz karabińczyk pozwalający zamocować skórzane etui do paska. Miło mnie zaskoczyła jakość wykonania karabińczyka. Zazwyczaj dostajemy w pakiecie niskiej jakości plastik, który zaraz pęknie. Tutaj nie mam mowy o wątpliwej jakości dodatku. Temu karabińczykowi nie boję się powierzyć mocowania słuchawek.

airsnappro-mojmac

AirSnap Pro jest świetny! Tak mógłbym zakończyć tę recenzję, bo oddaje całkowicie to, co czuję po kilku tygodniach używania tego etui. Doskonała skóra, świetnie uszyty pokrowiec idealnie pasujący do słuchawek Apple i wyjątkowy wygląd. To wszystko ma w sobie produkt Twelve South. Dla poszukujących ochrony do AirPodsów Pro ten wybór będzie jednym z najlepszych, jakie dziś są na rynku.

Nazwa: AirSnap Pro
WWW: www.twelvesouth.com
Cena: 39,99 dol.
Ocena: 4+/5

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy