^
Today at Apple, at home

Today at Apple (w domu)

Jaromir Kopp

11 kwietnia 2020

Wirus nie odpuszcza, więc z konieczności większość możliwych do zaadaptowania aktywności prywatnych i roboczych przenosimy z konieczności do domu. Tak też się dzieje z cyklem wydarzeń organizowanych w sklepach Apple „Today at Apple”.

Today at Apple (at home)

Inspirujące działania twórcze. Z naszego domu do twojego.

Tak zatytułowano stronę, na której Apple zamieszcza filmy z poradami stworzone przez pracowników Apple Store w swoich domach. Na początek mamy trzy kilkuminutowe poradniki. Wszystkie zorientowane na fotografię, ale każdy dotykający innego zagadnienia.

Na początek urocza Harriet pokazuje jak wykonać zabawny portret i ozdobić go rysunkami. Następnie Cameron pokazuje, jak odnaleźć piękne kadry w naszym domu. W ostatnim z obecnie opublikowanych filmów Adrian radzi jak zrobić zdjęcie portretowe sobie, członkowi rodziny, czy zwierzakowi.

Filmy są publikowane na razie na amerykańskiej stornie, ale dostępnej cna całym świecie. Nawet nie znając języka angielskiego, sporo możemy zyskać, oglądając te krótkie poradniki.

Today at Apple (at home) 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy