^

Spokojnych świąt Wielkiej Nocy!

Przemysław Marczyński

11 kwietnia 2020

To będą święta wyjątkowe dla każdego z nas. O wiele więcej pojawia się pytań o przyszłość. Gdzieś w naszych serduchach drzemie niepewność i strach. W ostatnich tygodniach łapię się na tym, że coraz więcej czasu poświęcam na roztrząsanie tego co robię i dokąd zmierzam. Macie pewnie podobnie, bo trudno dziś stać pewnie na ziemi, z podniesioną głową.

Wielkanoc i tajemnica Zmartwychwstania Jezusa jest dla wielu z nas źródłem nadziei. Niech ten czas przynosi nam radość i odwagę patrzenia w przyszłość. Spędźmy go z bliskimi ciesząc się swoją obecnością.

Mam ogromną przyjemność tworzyć ten projekt z ludźmi, których szanuję i podziwiam. Dziękuję również Wam, że oddajecie nam swój czas i doceniacie energię, jaką wkładamy w prowadzenie serwisu Mój Mac, magazynu, pisanie Prostych Poradników, a ostatnio również podcastu i kanału na YouTube. Cieszę się, że możemy być w każdym z tych miejsc dla Was i pisać o technologii.

Spokojnych świąt Wszystkim!

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *