^

Nowy soundbar JBL Bar 9.1 True Wireless z AirPlay 2

Redakcja

8 kwietnia 2020

W sprzedaży pojawił się wyczekiwany przez wielu 9.1-kanałowy soundbar firmy JBL z technologią dźwięku 3D, Dolby Atmos® oraz AirPlay 2. JBL Bar 9.1 True Wireless Surround, bo o nim mowa, to bardzo ciekawa propozycja dla użytkowników poszukujących doskonałej jakości dźwięku i szerokiej funkcjonalności. JBL twierdzi, że dzięki zastosowaniu przestrzennego Dolby Atmos® i DTS:X™ odczujemy podczas odsłuchu niesamowicie realistyczne wrażenia dźwiękowe 3D.Sam zestaw obejmuje głośnik centralny, bezprzewodowy subwoofer i dwa odłączane głośniki surround ze zwróconymi do góry oraz do przodu przetwornikami, które zapewniają dźwięk przestrzenny. Mocy z pewnością nie zabraknie. Sprzęt dysponuje 820 W mocy i mocny bas dzięki zastosowaniu 10-calowego przetwornika w subwooferze.



Dzięki odłączanym głośnikom możemy osiągnąć dźwięk przestrzenny, ustawiając dwa bezprzewodowe odłączane głośniki surround za sobą. Ich cztery zwrócone ku górze przetworniki, odbijają dźwięk od sufitu, by wrócić do słuchacza. Wbudowany akumulator można łatwo naładować w stacji dokującej lub za pomocą przewodu micro-USB. Głośniki zapewniają do 10 godzin odtwarzania dźwięku.



JBL Bar 9.1 True Wireless Surround dzięki wbudowanemu Wi-Fi oraz zgodności z usługami Chromecast i Airplay 2 pozwoli streamować dźwięk z dowolnych urządzeń. Jerśi nie będziemy oglądać filmu możemy cieszyć się muzyką przesyłaną z naszych iPhone’ów

Nowość JBL został wyceniony na 4199 zł.

Źródło: JBL Polska

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Fifi

    W takiej cenie to kupiłem telewizor, a jako sounbar wybrałem prawie 3 razy tańszego Philipsa BP603, który daje radę z każdym rodzajem dźwięku. Zarówno w filmach akcji, sporcie czy grach.