^

Ponad 200 darmowych magazynów. Mamy również pisma o Apple

Przemysław Marczyński

1 kwietnia 2020

Jak spędzić czas kwarantanny w domu? Zinio, kiosk z ogromną liczbą magazynów rozdaje za darmo ponad 200 tytułów. Wśród nich znajdziecie wydania poświęcone tematyce: Apple, PC, fotografii i wielu innym poruszającym ciekawe zagadnienia.

Czym jest Zinio?

Zinio to jeden z największych kiosków z elektroniczną prasą. Uwielbiam ich usługę. Mają świetnie przygotowane aplikacje do czytania cyfrowych wersji magazynów. Wielokrotnie Zinio oferuje ciekawe tytuły w śmiesznie niskich cenach. Mam u nich wykupione subskrypcje kilku tytułów: o Apple (MacFormat), fotografii (Digital Camera) i technologii (Wired).

Ponad 200 darmowych magazynów

Miło widzieć, że wiele firm podejmuje akcje pomagające spędzić bezpiecznie czas pandemii. Jeszcze bardziej cieszę się, że z Zinio korzystam od lat i wspieram ich swoimi zakupami. Teraz oni wspierają mnie i oferują wiele ciekawych tytułów za darmo. Na ich stronie można za subskrybować zależnie od tytułu 2-3 numery pisma za darmo. Jest to świetna okazja do tego, aby poznać możliwości, jakie daje Zinio oraz szansa na przeczytanie ciekawych tytułów, po które zastanawiałem się kiedyś, aby sięgnąć.

Lista darmowych magazynów o Apple

Chociaż wśród 200 pisma znajdziecie wiele ciekawych tytułów, pozwoliłem sobie wybrać te o Apple. Poniżej znajdziecie listę najważniejszych tytułów dla użytkowników sprzętu Apple.

MacLife – pobierz

iPhone Life Magazinepobierz

iPad User Magazinepobierz

iCreatepobierz

MacFormatpobierz

Nie zapominajmy również o polskich tytułach, które również są darmowe. Zapraszam do naszego pisma Mój Mac Magazyn oraz MyApple Magazyn, oraz iMagazine.

Drobna uwaga na koniec

zinio-subskrypcja

Czy jest w tym jakiś kruczek? Nie. Wszystkie magazyny są darmowe. Jedyną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest automatyczne odnawianie subskrybcji. Kiedy skończy się darmowy okres zostaniemy obciążeni płatnością za nową subskrypcję. Łatwo można jednak zrezygnować z takiej funkcji logując się do konta Zinio. Z menu w prawym górnym rogu wybieramy Settings / Subscribsion. Obok każdego magazynu znajdziemy przycisk Manage. Po jego wciśnięciu możemy wyłączyć automatyczne odnawianie abonamentu klikając Disable.

Życzę Wam znalezienia interesujących tytułów i wyśmienitej lektury.

Wszystkie darmowe magazyny w Zionozobacz pełną listę

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Mich

    Cześć Przemek,

    A znasz : https://gb.readly.com ? Taki Netflix magazynów.

  2. Marek

    Czemu przy każdym „bezpłatnym” piśmie chce pobierać opłatę ??