^
Final Cut Pro X

Pobierz za darmo Final Cut Pro X oraz Logic Pro X

Przemysław Marczyński

30 marca 2020

Apple daje możliwość pobrania za darmo Final Cut Pro X oraz Logic Pro X.  Aplikacje służące do edycji wideo i audio będą działać przez 90 dni. Apple rozszerza możliwość przetestowania swojego oprogramowania z serii „Pro”. Nawet jeśli pobrałeś kiedyś wersję testową Final Cut Pro X nic nie stoi na przeszkodzie abyś używał go dalej przez kolejne 90 dni. Tak Apple chce wspierać twórców w trudnym czasie pandemii.

Final Cut Pro X – edycja wideo

Final Cut Pro X należy do grona najbardziej przyjaznych i zaawansowanych aplikacji do montażu wideo. Jego atutem są potężne możliwości przy świetnie zaprojektowanym interfejsie, który pozwoli odnaleźć się każdemu w obsłudze programu. Dodatkowo Apple oferuje bogate zasoby wiedzy pozwalające poznać program i efektywnie korzystać z jego możliwości.

Lubię FCPX za możliwości, jakie tworzą nam autorzy wtyczek. Moja ulubiona firma MotionVFX posiada w swojej ofercie potężny zbiór rozszerzeń, dzięki którym bez wysiłku każdy film będzie wyglądał na profesjonalną produkcję. Sprawdźcie ostatnio udostępniony za darmo mBehavior.

Witryna Final Cut Pro Xwww.apple.com/final-cut-pro

finlacutprofree

Logic Pro X – tworzymy muzykę

Do tej pory Apple nie udostępniało wersji testowej Logic’a. Teraz program muzyczny o zaawansowanych możliwościach można mieć na 90 dni bez żadnych kosztów. Program z powodzeniem wykorzystacie do zaawansowanych projektów muzycznych pracując na wielu ścieżkach, jak również do zadań mniej wymagających jak podcasty czy rejestrowanie wokalu.

Witryna Logic Pro Xwww.apple.com/logic-pro

Apple daje nam niesamowitą możliwość poznania zaawansowany aplikacji do edycji filmów i muzyki. Trzy miesiące to wystarczający czas, aby przekonać się, czy oferta Apple przypadnie nam do gustu. Jest to również świetny czas, aby rozwinąć swoje pasje i warsztat pracy. Jeśli pracujecie z dźwiękiem i obrazem wideo koniecznie skorzystajcie z darmowego okresu próbnego na Final Cut Pro X oraz Logic Pro X. Programy nie dość, że posiadają rozbudowane funkcje to jeszcze nie wymagają od nas żadnych opłat abonamentowych.

Ceny aplikacji wynoszą:

Gdzie pobrać Final Cut Pro X oraz Logic Pro X

Poniżej znajdziecie linki do pobrania aplikacji testowych. Apple zdjął embargo na możliwość ponownej instalacji programów (jeśli wcześniej już używaliście wersji testowej). Jednocześnie wydłużono okres próbny na 90 dni.

Pobierz wersję 90-dniową aplikacji Apple:

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Janusz

    Pytanie od kiedy liczony jest czas tych 90dni?
    Od ściągnięcia(instalacji) czy od pierwszego uruchomienia?
    Bo teraz nie mam czasu mimo obostrzeń się tym zająć, a z chęcią bym przetestował Finał Cut’a

  2. Paweł

    Po przetestowaniu aplikacji jestem zainteresowany Logic Pro X niestety mam maca z 2011 roku obecnie z systemem High Sierra. Czy ten system obsłuży wersję 10.5 ?