^
Oprah Talks COVID-19

Oprah o koronawirusie za darmo w TV+

Jaromir Kopp

23 marca 2020

Europa obecnie jest najbardziej pogrążona w kryzysie związanym z pandemią, jednak w USA sytuacja również jest trudna, a na wschodnim wybrzeżu wręcz tragiczna. Z tego powodu tamtejsze autorytety zaangażowały się we wspieranie akcji „zostań w domu”. Jednym z nich jest Oprah Winfrey.

Oprah Talks COVID-19

Tak zatytułowany jest serial Oprah dostępny w TV+ i to za darmo (bez abonamentu).

Powstaje w kameralnych warunkach w domu Oprah. Jak słychać po jakości dźwięku, najważniejszy w nim jest przekaz, a nie wyrafinowana forma.

Oprah rozmawia, oczywiście przez FaceTime z różnymi osobami, które uznaje za autorytety lub osoby mogące przekazać pomocne informacje na czas pandemii. W pierwszym odcinku są to Idris Elba Sabrina Dhowre, w drugim pastor Wintley Phipps.

Niestety odcinki są w całości po angielsku jedynie z napisami dla niesłyszących i zwykłymi też po angielsku. Może to się z czasem zmieni, ale przekaz jest raczej adresowany do Amerykanów. Również ciężko znaleźć te materiały w aplikacji TV, jeżeli mamy ustawiony region polski, ale pomocny jest link zamieszczony na końcu art. Tak czy siak warto zobaczyć, jak Oprah wspiera ludzi w te trudne dni.

Oprah Talks COVID-19

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. oprah's Fan

    „i to za darmo” – fiu fiu