^
książka o macOS Catalina

Książka o macOS Catalina dostępna na Allegro z darmową wysyłką

Przemysław Marczyński

23 marca 2020

Książka o najnowszym systemie Apple „macOS Catalina. Proste Poradniki” jest teraz dostępna na platformie Allegro. Kompletny poradnik o macOS można teraz kupić korzystając z Apple Pay i nie płacąc za przesyłkę.

Darmowa wysyłka książki macOS Catalina dla każdego

Korzystając z możliwości jakie daje nam Allegro możemy zaoferować  darmową wysyłkę książki o macOS Catalina. Nasz produkt objęty jest programem Smart dzięki czemu osoby posiadające abonament w Allegro mogą otrzymać naszą książkę bez kosztów przesyłki. Allegro oferuje do 18.04 aktywację Smart’a na miesiąc za darmo. Więcej szczegółów tutaj.

Co znajdziecie w książce „macOS Catalina. Proste Poradniki”

książka o macOS Catalina

Książka jest kompletny poradnikiem o nowym systemie Apple. Znajdziecie tam krok po kroku informację na temat możliwości jakie skrywa macOS. Książka przyda się zarówno początkującym użytkownikom jak również tym, którzy chcą uporządkować wiedzę o możliwościach jakie posiadają komputery Apple. Zawartość książki najlepiej sprawdzić przeglądając spis treści.

Ufam, że czas kwarantanny może być mądrze spożytkowany. Dokładamy swoją cegiełkę do aktywnego spędzania czasu i zachęcamy Was do poznania bliżej tajników nowego macOS Catalina.

Książka „macOS Catalina. Proste Poradniki” na Allegrosprawdź

Oficjalna strona książki „macOS Catalina. Proste Poradniki”prosteporadniki.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy