^
Gadmowe gry na czas zarazy

Darmowe gry, czyli sposób na koronawirusa

Jaromir Kopp

18 marca 2020

Niestety nadal nieodpowiedzialna młodzież nieodpowiedzialnych rodziców włóczy się po częściowo zamkniętych galeriach handlowych i dobija od krat salonów, zamiast siedzieć w domu i robić coś pożytecznego lub choćby grać. Dla tych, co jednak postanowili wytrzymać i zrobili już wszystko pożytecznie, co się da, mamy kilka propozycji gier chwilowo darmowych.

Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma tych gier oferujących niekończącą się podróż ku prawej stornie ekranu iPhone’a, to nadarza się okazja, aby te gry pobrać za darmo. A warto, bo na jakiś czas pozwolą oderwać się od problemów pandemii.

Alto’s Adventure (iOS), Alto’s Adventure (macOS)

Alto’s Odyssey (iOS), Alto’s Odyssey (macOS)

Kingdom Rush Frontiers oraz Kingdom Rush Origins

Dla tych, którym już się zakręciło w głowie od ciągłej jazdy w prawo mamy propozycję strategiczną, a nawet dwie. Można coś zbudować, z kimś się pobić i o coś walczyć. Zresztą sami sprawdźcie.

Kingdom Rush Frontiers 

Kingdom Rush Origins 

Arcade

Jeżeli tego Wam za mało, zawsze możecie na czas plagi wygospodarować 25 zł potrzebne do miesięcznego opłacenia Apple Arcade. Tam czeka na was grubo ponad setka fajnych gier. Gdy sytuacja wróci do normy, zawsze możecie wyłączyć subskrypcję.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy