^
iPhone SE 2 nie będzie iPhonea SE 2

iPhone SE2 się spóźni. Nie będzie dostaw części w tym kwartale

Jaromir Kopp

6 marca 2020

Aby zdążyć z wprowadzeniem do sprzedaży iPhone’a SE 2 (vel 9), jego masowa produkcja powinna rozpocząć się już teraz. Niestety wg informacji pochodzących od dostawców, potrzebnych komponentów jeszcze nie ma.

DigiTimes: Części dla nowego taniego iPhone’a dopiero w drugim kwartale

W dwóch oddzielnych raportach opublikowanych wczoraj cytowany przez MacRumors DigiTimes twierdzi, że tak zwany „iPhone 9” vel „iPhone SE 2” został pozytywnie zweryfikowany po testach produkcji w Foxconn i Pegatron, ale Apple ma opóźnione zamówienia płytek PCB dla urządzenia (z pierwszego kwartału do drugiego) ze względu na wpływ epidemii koronawirusa. Z pewnością spowoduje to późniejsze wprowadzenie tego modelu do sprzedaży.

Stawia to pod znakiem zapytania również „wiosenną” konferencję, która dodatkowo może być obciążona ryzykiem związanym z koronowirusem.

Opóźnienie związane z tanim iPhone’em, którego cena powinna w Polsce oscylować w granicach 2000 zł, mocno smuci naszych sprzedawców Apple. Dostępność tego iPhone’a może się rozminąć ze szczytem związanym z zakupami prezentów na komunię. Nie każdego „chrzestnego” stać na iPhone’a 11 (Pro).

Oj namieszał w planach małych i wielkich firm oraz zwykłych ludzi, ten zlepek białek z łańcuchem RNA w środku.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *