^
Replay 2020 Apple Music

Replay 2020, czyli osobista lista tegorocznych utworów

Jaromir Kopp

18 lutego 2020

W listopadzie zeszłego roku Apple Music za sprawą webowej wersji beta dodało nową funkcję – listę najpopularniejszych utworów słuchanych przez każdego z nas w danym sezonie. Choć nie minęły jeszcze dwa miesiące 2020 roku, to już udostępniono listę tegoroczną.

Replay 2020

Aby wygenerować i dodać swoją listę przebojów Apple Music, należy wejść na stronę beta.music.apple.com/replay oraz zalogować się swoim Apple ID, na które macie wykupiony abonament Apple Music.

Wygenerowaną listę możemy dodać do playlist. Dodatkowo Apple uraczy nas informacją o najczęściej odtwarzanym artyście i paroma innymi ciekawostkami ze statystyk. Niżej na stornie znajdziemy listy z lat poprzednich. Po dodaniu na www, listę możemy odtwarzać w aplikacji Muzyka już na naszych urządzeniach.

Tegoroczna lista jest aktualizowana raz w tygodniu w niedzielę. Własnym zestawieniem możemy też podzielić się z innymi, pukając (klikając) w kółko z trzema kropkami i wybierając tam „Udostępnij”.

Oto moja tegoroczna lista, mam nadzieję, że nie wzbudzi u Was niesmaku. Pamiętajcie, że spędziłem już na tym „łez padole” ponad pół wieku.

Replay 2020 Mac Wyznawca Apple Music

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *