^
Amazing Stories

Amazing Stories (Niesamowite historie) w TV+ pierwszy zwiastun!

Jaromir Kopp

18 lutego 2020

Dzięki Apple TV+ kultowy serial Stevena Spielberga z połowy lat 80 XX w. powraca! Już 6 marca tego roku odbędzie się premiera odcinków pierwszego sezonu, ale już teraz możemy oglądać pierwszy zwiastun. Zapowiada się wspaniała kontynuacja!

Niesamowite historie

Kilkadziesiąt lat temu na kolejne opowieści z tego cyklu, czekało się, jak na odcinki „Z archiwum X”. Jednak Amazing Stories składa się z całkiem odrębnych opowieści, które nie są ze sobą związane, a często dzieją się w odległych miejscach zarówno pod względem odległości, jak i czasu. Filmy przypomną dawne fascynacje SF, ale i nawiązują to popularnych obecnie filmów z superbohaterami.

Producentami wykonawczymi serii pięciu docinków są: Steven Spielberg, Darryl Frank, Justin Falvey, Eddy Kitsis, Adam Horowitz, Chris Long, Don Kurt, David Goodman.

Odcinkom nadano tytuły „The Rift”, „Signs of Life”, „Dynoman and the Volt”, „The Heat”, „The Cellar”.

OK… wystarczy pisania. Popatrzcie na zwiastun:

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy