^
sim israel 30 GB

Wybierasz się do Izraela? Oto sposób na tani internet!

Jaromir Kopp

17 lutego 2020

Izrael jest, coraz częstszym celem podroży. Są to wyjazdy turystyczne, biznesowe, a nawet pielgrzymki. Jednak niezależnie od powodu podroży, warto mieć możliwość korzystania na miejscu z szybkiego i taniego internetu.

SimIsrael.pl sposobem na Internet w Izraelu

Oferta firmy SimIsrael.pl jest idealna właśnie dla podróżujących. Do wyboru mamy pakiety z rozmowami i internetem lub z samym internetem. Różnią się one również czasem ważności.

Uwaga! Dla czytelników Mój Mac oferta specjalna. Szczegóły na końcu artykułu.

Pakiety z 30 GB danych zawierają nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz oczywiście izraelski numer. Cena jest zależna od okresu ważności pakietu. Możemy wybrać 3, 5, 7, 10 i 14 dni.

Oferty ze 100 GB danych nie mają rozmów i SMS-ów, za to ich koszt jest zbliżony do pakietów 30 GB. Dla potrzebujących jedynie transmisji danych to bardzo korzystna propozycja. Pakiety 100 GB można zamówić z okresem ważności do 7 do 30 dni (7, 10, 14, 30).

Kartę kupuje się przez polską stronę SimIsrael.pl i jest ona dostarczana w Polsce kurierem lub można ją odebrać w siedzibie firmy. Przy zamówieniu należy podać datę, od kiedy karta ma zacząć działać. Usługa jest aktywowana o 2.00 w nocy czasu izraelskiego i jest aktywna do ostatniego dnia do godziny 23.00.

Pakiet zawiera kartę SIM w 3 rozmiarach, która zadziała z każdym telefonem bez SiMlocka. Oczywiście z iPhone’ami i iPadami też.

Jeżeli okaże się, że na miejscu zabawimy dłużej, niż planowaliśmy, to możemy wykupić „reaktywację” karty całkowicie zdalnie przez internet. Jest to bardzo wygodna opcja dla niezorganizowanych i oszczędnych. Kartę po powrocie z Izraela możemy zachować i reaktywować ją ponownie nawet po roku. Nie dość, że reaktywacja jest ciut tańsza, to dodatkowo nie potrzebujemy czekać na kuriera i go opłacać. Reaktywacji, a w zasadzie zamówienia kolejnego pakietu, można dokonać również podczas trwania bieżącego.

Operator SimIsreal w standardzie uruchamia usługę modemu (Tethering) i nie blokuje komunikatorów oraz WiFi Calling. Dzięki temu jedna karta w urządzeniu z włączonym modemem może zapewnić internet dla kilku osób.

Promocja od SimIsrael.pl dla czytelników Mój Mac!

Każdy, kto do końca maja 2020 dokona zakupu karty 30 GB, dostanie dodatkowe 10 GB do wykorzystania w okresie ważności karty (w sumie 40 GB). Ponadto na całość zamówienia zostanie udzielone 3% upustu.

Aby skorzystać z oferty, należy kliknąć link z kodem: mojmac SimIsrael.pl

SIM Israel 100 GB

Więcej informacji znajdziecie na stronie: SimIsrael.pl.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy