^

Ruszył Plebiscyt Mobility Trends 2019! Zagłosuj na ulubione produkty i wygraj nagrody!

Redakcja

17 lutego 2020

Do 25 lutego internauci wybiorą 18 laureatów w X edycji plebiscytu Mobility Trends, którego Mój Mac jest patronem medialnym. Głosujemy na najlepsze produkty i usługi technologiczne 2019 roku. Wyniki plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 marca 2020 roku w warszawskim teatrze Capitol. Na osoby, które zagłosują i wezmą udział w konkursie na funpage’u MobilityTrends – czekają cenne nagrody. 

Trwa głosowanie na najbardziej innowacyjne mobilne produkty i usługi, które miały premierę na polskim rynku w 2019 roku. Możecie wybierać spośród 300 propozycji zgłoszonych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. 

W tym roku na najlepsze firmy z branży mobilnych technologii czekają 24 statuetki Złoty Bell. W 18 z nich decydujący głos masz właśnie Ty, jeśli zagłosujesz za pośrednictwem ankiety umieszonej na https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/ W pozostałych 6 kategoriach decyzje o tym, kto zdobędzie wyróżnienie podejmie rada merytoryczna składająca się z ekspertów z branży oraz dziennikarzy mediów technologicznych i lifestylowych.

Głosuj i wygrywaj

Głosowanie w ankiecie https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/ trwa do 25 lutego. Fani fanpage’a MobilityTrends, którzy dodatkowo odpowiedzą na pytanie „Co będzie technologicznych hitem 2020 roku” pod postem konkursowym, dodadzą #mobilitytrends mają szansę na wygranie jednej z cennych nagród ufundowanych przez marki iRopot, Mio, Xblitz, Winner Group, Maxcom oraz MyScreenPROTECTOR. Zapraszamy do komentowania https://www.facebook.com/mobilitytrends/photos/a.606339066103627/3466923893378449/?type=3&theater

Trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy powodzenia w konkursie!

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy