^
DC-filmy-apple

Tańsze filmy DC u Apple

Przemysław Marczyński

5 lutego 2020

Lubicie filmy DC? Dla mnie postać Batmana jest najważniejsza ze wszystkich bohaterów komiksowych jakich poznałem. Jeśli podobnie jak ja jesteście fanami Nietoperza to koniecznie zajrzyjcie do sklepu Apple. Znajdziecie tam kilka tytułów filmowych, które zostały mocno przecenione. To świetna okazja żeby uzupełnić swoją bibliotekę filmów z super-bohaterami. 

Filmy DC za 27,99 złotych

W aplikacji TV na macOS oraz iTunes Store na iOS znajdziecie pokaźny zestaw tytułów z bohaterami DC. Cena poniżej 28 złotych jest kusząca. Chociaż wiele z nich znajdziecie zapewne w usługach streamingowych to ja mimo wszystko lubię mieć swoje ulubione filmy zawsze pod ręką. Cieszy fakt, że sporo z tych tytułów posiada wersję 4K oraz ścieżkę dźwiękową Dolby Vision. 

Nie tylko Batman

Jak już wiecie Batman skusił mnie do napisania tej informacji. Wśród przecenionych filmów znajdziemy produkcje Christophera Nolana, które dla mnie są najlepszymi tytułami serii. Jest tu zatem: Mroczny rycerz”, „Mroczny rycerz powstaje” oraz fantastyczny „Batman początek”.

Wśród przecenionych produkcji znajdziemy również nowsze produkcje. I tutaj moje bardzo pozytywne zaskoczenie czyli film o super kobiecie – „Wonder Woman”. Fani Supermana także znajdą coś dla siebie.

A ja rzucam Wam jeszcze jeden fantastyczny i wyborny tytuł, który koniecznie trzeba zobaczyć. „V for Vendetta” także do kupienia w niższej cenie. Koniecznie po niego sięgnijcie.

Warto przeczesać sklep z filmami szukając zestawów filmowych. Do kupienia są przykładowo pakiety z trzema filmami o Batmanie, które wychodzą jeszcze taniej niż kupowane osobno. Temat warty rozważenia. Weekend już za chwilę zatem cieszę się, że pomogłem zorganizować Wam wieczór 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. V for Vendetta

    Kto nie widział „V for Vendetta” ten trąba 😉