^
jamf-mojmac

Jamf – firma wdrażająca biznesowe rozwiązania Apple, rozwija się w Katowicach

Przemysław Marczyński

4 lutego 2020

Apple coraz mocniej stawia w swoich rozwiązaniach na biznes. Programistom oddaje się coraz większą przestrzeń do wdrażania rozwiązań korporacyjnych. Jedną z firm, która jest liderem na świecie wykorzystującą rozwiązania Apple w biznesie jest Jamf.

Z oprogramowania Jamf korzysta obecnie ponad 34 tys. klientów na całym świecie. Firma zgromadziła również wokół siebie największą w skali globu społeczność administratorów sprzętu Apple -Jamf Nation. Zrzesza ona już blisko 100 tys. członków.

Jamf w Katowicach ciągle się rozwija

JAMF_biuro

Polski oddział Jamf zatrudnia obecnie przeszło 125 pracowników i jest drugim co do wielkości oddziałem firmy po Stanach Zjednoczonych. Firma jednak nie zwalnia tempa rozwoju. Poszukuje nowych programistów Java, testerów automatycznych i specjalistów od chmury oraz specjalistów od rozwiązań Apple. Jamf jest gotowe zatrudnić nawet 80 osób co umocni pozycję polskiego oddziału w globalnej strukturze firmy. W katowickim centrum technologicznym Amerykanie chcą poszerzyć przede wszystkim dział zarządzający chmurą Jamf. Zatrudnienie znajdą również programiści i pracownicy działu technicznego.

O ile wiele osób korzysta ze sprzętu i oprogramowania tej firmy, o tyle znajomość funkcjonowania systemów macOS i iOS nie jest powszechna, a właśnie takich ludzi potrzebujemy – mówi Dawid Pytel, dyrektor zarządzający Jamf w Polsce.

jamf

Dla wielu osób chcących rozwijać swój talent programowania, a równocześnie lubiący środowisko Apple propozycja Jamf może być idealnym wyborem na ścieżce swojego rozwoju.

Więcej informacji o Jamf: www.jamf.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Do Jaromira

    Programistów Java a nie Swift / Objective C. A co na to Jaromir ;-P