^

Fantastical w nowej odsłonie

Tomasz Wołkowski

27 stycznia 2020

Od ładnych kilku lat Fantastical jest dla mnie podstawowym narzędziem zarządzania moim czasem i zadaniami. Jest to najlepszy kalendarz z jakim miałem styczność. Zapewnia ładny, przejrzysty design oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Twórcy tego programu chcą nam zaprezentować nową jego odsłonę.

Co nowego w Fantastical?

O tym co nowego w nowej wersji nie wiadomo zbyt dużo. Jedną z nowych funkcji będzie Work Together. Przez to usprawnienie Fantastical chce pomóc w znalezieniu terminu przy otrzymaniu zaproszenia. Można zaproponować i wysłać do kontaktu wiele propozycji terminu, z których to propozycji zostanie wybrany jeden obowiązujący. Poprzez takie podejście do tematu, twórcy są pewni, że można zaoszczędzić sobie wysyłania Maili i telefonowania w celu ustalenia terminu.

Jakie inne nowe funkcje znajdą się w programie? Na to musimy jeszcze poczekać. Śledźmy oficjalną stronę producenta, ponieważ odliczanie już się zaczęło.

 

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. rolada

  Też znalazłem super kalendarz zamiast applowego. Nazywa się google calendar, jest ogólnodostępny i wieloplatformowy.

  Odpowiedz
 2. Artur

  Używam na iphonie, ipadzie oraz na macu, jestem bardzo zadowolony. Ciekawy jestem zmian w nowym Fantastical-u.

  Odpowiedz
  • Krzysztof P.

   Fantastical to bardzo dobry kalendarz itd…itp..,, to nie podlega dyskusji! ma tylko jedną wadę, mianowicie: Brak Wsparcia dla języka polskiego!

   Tak wiec dziękuje, nie skorzystam.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.