^
Wyzwanie na nowy rok 2020

Wyzwanie na Nowy Rok!

Jaromir Kopp

28 grudnia 2019

Przybrało Wam się na masie po świętach? Bo mi jak widać tak. Apple wie, że jest nas więcej, dlatego znów po rocznej przerwie Apple Watch ma nas zachęcić do aktywnego rozpoczęcia roku.

Masa Jaromira Krzywa rośnie

Wyzwanie: Nowy Rok 2020

Jak już wspomniałem, rok temu Apple nam „odpuścił”. Jednak tym razem w styczniu możemy zawalczyć o noworoczną nagrodę specjalną. Aby ją zdobyć, przez 7 kolejnych dni stycznia, musimy zamknąć wszystkie kręgi.

Przypomnę, że są to: Czerwony krąg aktywności, czyli osiągnięcie ustalonego indywidualnie limitu spalonych aktywnie kilokalorii. Zielony krąg ćwiczenia, aby go zamknąć, w sumie musimy w ciągu doby, spędzić 30 minut ćwicząc. Błękitny krąg „na nogach”, jego zamknięcie wymaga spędzenia w ciągu każdej z 12 godzin, kilku minut chodząc (poruszając się na stojąco).

Trudność zadania polega na tym, że trzeba kręgi zamknąć dzień po dniu 7 razy. Dla wytrawnego „zamykacza” to nic trudnego, a jeżeli powinie się noga, to mamy sporo czasu, aby się poprawić, bo aż cały styczeń.

Wyzwanie na nowy rok 2020 2

Powodzenia w noworocznym wyzwaniu!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Kot Schroedingera

  Wyzwanie na nowy rok: detoks od elektroniki. Zeby nie było zbyt drastycznie, tylko przenośnej. Kto podejmie?

 2. pawciu

  Ależ trudność, to wyzwanie dla dzieci.
  Jedyne wyzwanie to było zdobycie ponad 33 tys. kilo kalorii w ciągu miesiąca we wrześniu 2019, co wymagało zamknięcie wszystkich kręgów nie przez 7 dni ale przez 30 i to zdobywając przy tym 1100 kcal dziennie! Teraz wystarczy ustawić sobie dowolny limit, nawet 600 kcal i zdobędziemy tę nagrodę.

  Kto się tą nagrodą pochwali? 🙂
  https://i.imgur.com/UHTzplK.jpg