^
promocje-filmy-appletv

Filmy w 4K za mniej niż 30 zł w Apple TV

Przemysław Marczyński

15 grudnia 2019

Apple przygotował w swoim sklepie promocję na filmy z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkowość tej oferty polega na tym, że wśród tytułów znajdziemy zarówno nowe superprodukcje jak równie kultowe filmy do których zawsze dobrze się wraca. I na dodatek wszystkie filmy są w jakości 4K.

Filmy w wysokiej jakości

W Apple TV pojawia się coraz więcej promocji na filmy. Często jednak są to tytułu, która są słabej jakości i to zarówno pod względem przyjemności oglądania jak również niskiego formatu wideo – tylko HD. Tym razem promocja dotyczy filmów „bez taryfy ulgowej”. Znajdziemy tu wszystkie materiały w wysokiej rozdzielczości, a także zawierającą ścieżkę dźwiękową w Dolby Vison czy Dolby Atmos.

Super produkcje

Wśród wybranych filmów znajdziemy prawdziwe perełki. Na czele stoi Dunkierka razem z Blade Runner 2049. Nie zabrakło najnowszego Mission Impossible. Będzie to również świetny czas na uzupełnienie swojej kolekcji o kultowe tytułu. Takich filmów jak Rocky, Szeregowiec Ryan, Polowanie na Czerwony Październik czy Drakula nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszystkie te tytułu można znaleźć w Apple TV za mniej niż 30 zł. Poniżej tylko wybrane przeze mnie produkcję, które mogą Was zainteresować. Polecam przeczesać aplikację TV na iOS i macOS w poszukiwaniu ulubionych filmów, bo nie jest wykluczone, że znajdziecie je w fajnych cenach.

Wybrane filmy w promocji

Dunkierka autorstwa Christopher Nolan

Mission: Impossible – Fallout autorstwa Christopher McQuarrie

Blade Runner 2049 autorstwa Denis Villeneuve

Kong: Wyspa Czaszki autorstwa Jordan Vogt-Roberts

Bumblebee autorstwa Travis Knight

Operacja Overlord autorstwa Julius Avery

Saving Private Ryan autorstwa Steven Spielberg

Bram Stoker’s Dracula autorstwa Francis Ford Coppola

Polowanie Na Czerwony Październik autorstwa John McTiernan

Rocky autorstwa John G. Avildsen

The Matrix Revolutions autorstwa Andy Wachowski & Larry Wachowski

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Tomasz Wołkowski

    W Apple TV bardzo nie podoba mi się to, że jest mnóstwo filmów, które nie mają polskich napisów. Nie ma również możliwości, tak jak w Apple TV +, wybrania języka obcego, który się zna. Niestety mój angielski nie pozwala na swobodne oglądanie filmów w tym języku i mimo, że są różne promocje, nie skorzystam z nich właśnie z tego powodu. Appe TV + ma to wszystko lepiej rozwiązane i chciałbym, aby w przyszłości była chociaż możliwość wybrania obcego języka innego niż angielski w filmach udostępnionych w Apple TV.

  2. Użytkownik

    Komą, za 30 zeta to idziemy do kina, a nie surfujemy w domu na kanapie.