^
Pro Display XDR i noga

Pro Display XDR i Mac Pro w studiu nagrań… smakowite drobiazgi

Jaromir Kopp

14 grudnia 2019

Rozwiązania od Apple wydają się drogie i w niektórych sytuacjach rzeczywiście takie są. Jednak często zapominamy o pewnych „wartościach dodanych”, których nie znajdziemy w produktach innych firm.

Jonathan Morrison i Mac Pro w studiu nagrań

Ciekawy film z „bojowych testów” Mac Pro z Pro Display XDR zamieścił na swoim profilu Jonathan Morrison. W filmie można zobaczyć, jak Mac Pro radzi się podczas nagrywania piosenki wykonawczyni WOLF, a cały proces zajmuje jedyne dwie godziny.

Jednak na mnie największe wrażenie zrobiła jeden malutki fragment filmu. Instalacja Pro Display XDR na słynnej nóżce. Niby nic, ale warto to zobaczyć.

Na ogół potwierdza się stara prawda, że sprzęt Apple zawsze wypada lepiej w praktyce niż na zdjęciach, czy w opisach. No może ciut ten efekt zakłócił ostatni bałagan z aktualizacjami systemów, który mam nadzieję, mamy już za sobą.

Oto film ze wspomnianego testu, moim zdaniem warto obejrzeć w całości:

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Dans

    coś pięknego, podobnie jak muza.