^

Okazje na #BF – Najfajniejsze aplikacje w niższych cenach

Przemysław Marczyński

29 listopada 2019

Tym razem przyglądam się aplikacjom których w większości sam z powodzeniem używam, znam i cenię. Osoby zajmujące się fotografią zapewne znajdą tu dla siebie kilka ciekawych rzeczy. Wybaczcie przewagę tego typu aplikacji… jakoś same mi wpadają w oko 😊

Czarny piątek może być dobrą okazją do upolowania programów które chcieliście nabyć. Sprawdźcie czy producent nie obniżył ich ceny, a potem zostawcie informację w komentarzu. Miłego nabywania 😊

Mellel – 40% – KLIK
Jeśli nie znaliście tego edytora to koniecznie musicie sprawdzić jego możliwości. Ma swoją długą tradycję w świecie Apple i jest ceniony przez wielu autorów.

Capture One 20 – 30% – KLIK
Moja aplikacja numer jeden do pracy ze zdjęciami. Uwielbiam ją pod każdym względem Możliwości, łatwość obsługi.. ten program ma moc.

DxO PhotoLab 3 i Nick Collection 2 – 50% – KLIK
Odkrycie ostatnich miesięcy. Razem z kolekcją NIK Collection można robić fantastyczne rzeczy. Świetny interfejs nie odstrasza bogatymi możliwościami. Polecam bardzo mocno. Świetne narzędzie

JPEGmini – 30% – KLIK
Jak zmniejszyć wielkość zdjęć? Ta aplikacja potrafi robić zaskakujące rzeczy.

PDF Expert for Mac – 40% – KLIK
PDF to mój ulubiony format plików. Archiwizuję w nich wszystko co ma tekst. PDF Expert potrafi zająć się edycją tych dokumentów w wyjątkowo prosty sposób.

Paczka aplikacji: Fantastical 2, PEF Expert 2, Aurora HDR, WALTR 2, DaisyDisk 4 – 80% – KLIK
Tutaj Świetny kalendarz i kilka innych programów wartych waszej uwagi.

RapidWeaver 8 – 30% – KLIK
Chcecie tworzyć strony internetowe? Sprawdźcie koniecznie ten tytuł.

Affinity Photo, Affinity Designer, Affinity Publisher – 30% – KLIK
Perełki dla ludzi zajmujących się retuszem, grafiką i składem. Przez wielu okrzyknięto te programy następcami dla Adobe. Ceny niewiarygodnie niższe od konkurencji. Warto poznać.

Adobe (wszystkie aplikacje) – 40% – KLIK
Mamy też i obniżkę w Adobe. Tylko do dzisiaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy