^

Rok za darmo 1Password dla Rodziny

Przemysław Marczyński

22 listopada 2019

Nie wiem ile ta akcja potrwa ale warto się pospieszyć. 1Password przez rok można używać za darmo. Dla mnie 1Password to jedna z najważniejszych aplikacji, która pozwala mi zachowywać wszystkie hasła w jednym miejscu. Dzięki integracji z Safari łatwo mogę generować kody oraz uzupełniać formularze. Możliwości jednak 1Password są znacznie większe. Należy go traktować jako magazyn poufnych informacji od licencji, kart kredytowych po tajne notatki.

1Password dla rodziny. Za darmo

1Password Families to możliwość dzielenia się poufnymi informacjami z innymi osobami. Mamy także przestrzeń 1GB na przechowywanie dokumentów. Nie ma również ograniczeń w instalowaniu programu na macOS, iOS, Androidzie czy Windowsie. W naszej rodzinie może brać udział 5 osób za 4,75 Euro/miesięcznie (każdy kolejny kosztuje nas niecałe 1 Euro).

My jednak będziemy mogli użyć „magicznego” linku i skorzystać z darmowej wersji testowej. Przez rok 🙂 Będzie to świetny czas na poznanie możliwości aplikacji i przekonania się do niej (lub jej znienawidzenia – w co szczerze wątpię). Wystarczy kliknąć w poniższy link. Nie wiem ile trwa ta akcja i czy nagle nie zostanie wstrzymana. Warto jednak sprawdzić na samemu czy 1Password jest dla nas ciekawą propozycją.

Magiczny link do darmowego 1PasswordKLIK

Dodam tylko, że nie musicie podawać swojej karty kredytowej. Na dole formularza jest mały przycisk do pominięcia tego kroku przy wypełnianiu danych karty płatniczej.

Więcej o 1Password dla rodziny1password.com/families

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (22)
L

22 komentarze

 1. 1Password6

  Czy wtyczka do safari z nowego 1password działa ze starym 1Password?
  Po tym roku chętnie wróciłbym do 1Password 6 które mi wystarcza całkowicie, a nie chcę płacić abonamentu.

 2. Dawid

  Elegancja Francja. Wziąłem parę dni temu to na rok za darmoszkę, ale nie zacząłem jeszcze korzystać. Po prostu mi się nie chce. Ale powinienem… heh.
  A miałem kupić na pół roku za 65 zł, a tu niespodzianka 🙂

  • Paweł Nyczaj

   Przy okazji dodam, że abonament premium nowego 1Blocker dla macOS także jest na rok za darmo. Naturalnie nie ma to nic wspólnego z 1Password, ale ogólnie warto skorzystać z rocznego okresu próbnego

   • Dawid

    wow, dzięki 🙂 ja mam kupione trzy adblocki, ale no kurde lipton trochę z nimi, tzn. w sumie teraz korzystam z Adguard Pro w połączaniu z AdBlock Pro – ten drugi ma kilka suwaków do odpalenia, więc każdy po 50k filtrów. Razem grają fajnie, ale spróbuję 1Blockera także. Dzięki 🙂

   • Jan

    Hej, po zainstalowaniu 1Blocker mam możliwość wyboru za free 2 tygodnie tylko 🙁

 3. Mariusz

  Niestety uważam, ze 1Password jest przereklamowany. Zdecydowanie bardziej polecam Enpass, który bardzo przypomina 1Password, a moim zdaniem jest lepszy i duuuuuzo tańszy

  • Marcin753

   Czy możecie mi powiedzieć na czym polega wyższość 1Password nad systemowym menadżerem haseł/ pękiem kluczy MacOS, iOS? Wydaje mi się, że ten systemowy jest wygodniejszy w użytkowaniu. Bezpieczeństwo zatem…?

   • Dawid

    więcej funkcji. działa pod każdym systemem, nie tylko Apple. i tak poza tym to sam nie wiem 😛

    • Przemysław Marczyński

     Używam 1Password od dawna i dla mnie to podstawowa aplikacja jaką instaluję na nowym sprzęcie. Najważniejsze atuty to możliwość tworzenia różnych sejfów do przechowywania różnych informacji. Z faktu, że trzymam w 1Password różne wrażliwe dane to cenię sobie wsparcie dla tagów i swobodę sortowania tworzonych zapisków. Jeśli używacie innej przeglądarki niż Safari to jest to kolejny atut, a jeśłi innego systemu to również 1Password ma do zaoferowania kilka fajnych rozwiązań.

   • Dawid

    Brak Enpass na mobilne systemy. Back to 1Password 😀

    • Mariusz

     Głupoty piszesz

   • Mariusz

    Zerknij. Ciekawy jestem Twojego zdania. Moim zdaniem Enpass jest bardziej przyjazny i ładniejszy. 1Password ma czasem problemy z miniaturkami ikon. Enpass robi to bezbłędnie. Cechy obu praktycznie identyczne, z tym ze Enpass jest o polowe tańszy

   • Mariusz

    Zerknij. Ciekawy jestem Twojego zdania. Moim zdaniem Enpass jest bardziej przyjazny i ładniejszy. 1Password ma czasem problemy z miniaturkami ikon. Enpass robi to bezbłędnie. Cechy obu praktycznie identyczne, z tym ze Enpass jest o polowe tańszy.

 4. kAMIL

  Niestety nie mogę polecić tego menedżera haseł ze względu na duży problem z jego bezpieczeństwem i brak transparentności ze strony firmy AgileBits na ten temat.
  Otóż wszystkie hasła przechowywane są w jawnej postaci zarówno jak odblokujemy aplikację i wtedy gdy jest zablokowana. Piękny sejf w GUI nic tak naprawdę nie daje w kwestii bezpieczeństwa i w zasadzie możemy zmienić ustawienia w aplikacji żeby się nie blokował.
  Oczywiście używanie 1password to zawsze lepsza opcja od recyklingu haseł, ale są inne opcje na rynku jak np. Bitwarden.

 5. Jan

  Hej, dzięki za info 🙂 spróbuje

 6. Qper

  Super, że dałeś tego linka bo chciałem wykupic i przejść z wersji personal.

  Teraz mam 70 ojro w kieszeni 🙂
  1password nie zamienił bym na nic innego