^
TV logo

Nowe produkcje Apple TV+ jeszcze w tym roku. To będzie zaskakujące kino od Apple

Przemysław Marczyński

10 listopada 2019

To nie było ostatnie „słowo” jakie Apple dało nam przedstawiając ofertę Apple TV+. W tym roku zobaczymy jeszcze przynajmniej trzy produkcje i będą to tytuły mocno odbiegające od tego, czego można się było spodziewać po ofercie Apple.

Cztery zapowiedzi. Trzy tytułu jeszcze w tym roku

Apple zapowiedział cztery produkcje jakie w najbliższym czasie pojawią się w Apple TV+. Daty premier trzech z nich mamy już jasno określone:
– „Truth be told” (serial, premiera 6. grudnia),

– Servant (serial, premiera 28. listopada),

– Klub książki Oprah (talk show, premiera 15. listopada).

W zapowiedziach widzimy jeszcze jeden tytuł „Hala” jednak nie podano jeszcze daty premiery. Tym samym oferta Apple TV+ wzrośnie do 11 tytułów.

Premiery inne niż wszystkie

Jeśli spodziewaliście się, że w ofercie Apple pojawią się jedynie filmy „dla rodziny” to nowe tytuły całkowicie zburzą ten porządek. Razem z premierą Apple TV+ otrzymaliśmy coś dla fanów kina obyczajowego, film przyrodniczy i dramaty w realiach z przyszłości. W ten rodzinny klimat wpasowuje się „Klub książki” na który z dużym zaciekawieniem czekam. Jednak pozostałe dwa tytułu przyniosą dużą dawkę strachu i mrocznych, brutalnych emocji. Apple będzie zatem sięgać po przemoc w swoich produkcjach znacznie łatwiej niż mogło się nam wydawać. 

Oficjalna strona Apple TV+ – www.apple.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Ala

    No to ostrze sobie zęby na Truth Be Told. Wygląda na to, że będzie, co ugryźć.

  2. chiefer

    Co by nie powiedzieć, jak na Apple oferta startowa bardzo uboga. Jednak See i For All Humankind to bardzo wciągające seriale. Czekam na więcej.

  3. Kot Schroedingera

    Bardzo skromna oferta. Tak skromna, że nawet nie warto sobie nią zawracać głowy.