^

Jak wyłączyć subskrypcję Apple TV+. Kilka przemyśleń o serialach Apple

Przemysław Marczyński

5 listopada 2019

Już za chwilę skończy się darmowy dostęp do Apple TV+ wszystkim, którzy w dniu premiery aktywowali testową wersję usługi. W jaki sposób wyłączyć abonament na Apple TV+, żeby z naszego konta nie pobrano 25 złotych? W tym materiale wideo zapraszam Was do krótkiego przewodnika o tym jak anulować subskrypcję Apple TV+ na urządzeniach z iOS oraz macOS.

Pozwoliłem sobie również na wyrażenie kilku opinii o tym co zaserwowało nam Apple w swojej nowej usłudze. Pozostaje mi zaprosić Was gorąco do nowego materiału wideo na naszym kanale YouTube.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Krzysztof P.

  Pomimo, że należy mi się roczny darmowy dostęp do usługi Apple TV+, a dzisiaj mamy 06.11.2019 to w dalszym ciągu nie potrafię skusić się i aktywować w/w usługę. Mam w związku z tym pytanie:

  Czy jeżeli zdecyduję się aktywować Apple TV+ darmowy okres będzie liczony od dnia aktywowania usługi, czy od uruchomienia ( tzn. 01.11.2019 ) ?

  Odpowiedz
  • Krzysztof

   Od dnia zakończenia darmowej subskrypcji, czyli w Twoim wypadku od 7.11.2019 do 7.11.2020.

   Odpowiedz
   • Krzysztof P.

    Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz.

    Odpowiedz
    • Jac

     Z odpaleniem usługi poczekaj jakieś 45 lat, kiedy to Apple będzie miało jakieś 5% oferty, którą ma Netflix 🙂 Nie mogłem uwierzyć w miernotę, którą tam zastałem. WSTYD.

     Odpowiedz
 2. Soban

  Poradnik wideo jak wyłączyć subskrybcję? niedługo będzie wideo poradnik jak odblokować iphona

  Co do apple tv+.. faktycznie żądać od klientów tyle samo za kilka seriali co HBO za setki(?) produkcji? Słabo..

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *