^

Polskie opisy seriali już są w Apple TV+

Przemysław Marczyński

31 października 2019

Już za chwilę usługa telewizji od Apple będzie dostępna dla szerokiego grona klientów. W aplikacji TV pojawiły się już polskie opisy najważniejszych produkcji filmowych. Za kilka godzin cała oferta Apple TV+ zostanie ujawniona.

Wiele pytań o Apple TV

Apple do końca trzyma w tajemnicy ostateczny wygląd swojej usługi telewizyjnej. Nie wiemy czy w ofercie będą dostępne dodatkowe kanały, ile filmów i seriali będzie posiadać biblioteka Apple TV+. Pewna jest dziś cena wynosząca 24,99 zł/miesięcznie i pięć seriali jakie zobaczymy już jutro. Nie wiemy również w jakiej jakości będą oferowane produkcje filmowe. Chociaż tutaj wątpliwości rozwiewa film „Królowa słoni” gdzie możemy dostrzec jakość 4K i dźwięk w Dolby Atmos. Nie ma jednak polskiego lektora i będziemy musieli zadowolić się napisami. Nie sądzę, że w przypadku pozostałych tytułów będzie inaczej.

Czy wykupimy Apple TV+?

Nie dziwi mnie zatem fakt, że przy tak dużej konkurencji jaką jest Netflix oraz HBO GO podchodzimy do propozycji Apple dość sceptycznie. Pozwoliłem sobie zadać na Facebooku pytanie o to, czy skorzystacie z Apple TV+. Odpowiedź jest raczej nie po myśli Apple. 

Podobnie na Twitterze.

Głosowanie jeszcze trwa ale różnica jest zbyć dramatyczna. Chociaż ciekaw jestem jak sytuacja się zmieni po otwarciu oferty Apple TV+.

Polskie opisy seriali w Apple TV+

Tym czasem poniżej znajdziecie przedstawienie seriali, które w dniu premiery będziemy mogli obejrzeć. Powiem tylko, że przez 7 dni każdy z nas będzie mógł za darmo korzystać z oferty filmowej Apple. A będziemy mogli obejrzeć między innymi takie produkcje:

Więcej o Apple TV+ znajdziecie na oficjalnej stronie Apple.

Dzięki @murek92 za przesłanie informacji.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. dawid

    no sa napisy ale jak ścigasz aby w trasie zobaczyć to nie ma