Wybierz Strona

Polskie opisy seriali już są w Apple TV+

Polskie opisy seriali już są w Apple TV+

Już za chwilę usługa telewizji od Apple będzie dostępna dla szerokiego grona klientów. W aplikacji TV pojawiły się już polskie opisy najważniejszych produkcji filmowych. Za kilka godzin cała oferta Apple TV+ zostanie ujawniona.

Wiele pytań o Apple TV

Apple do końca trzyma w tajemnicy ostateczny wygląd swojej usługi telewizyjnej. Nie wiemy czy w ofercie będą dostępne dodatkowe kanały, ile filmów i seriali będzie posiadać biblioteka Apple TV+. Pewna jest dziś cena wynosząca 24,99 zł/miesięcznie i pięć seriali jakie zobaczymy już jutro. Nie wiemy również w jakiej jakości będą oferowane produkcje filmowe. Chociaż tutaj wątpliwości rozwiewa film „Królowa słoni” gdzie możemy dostrzec jakość 4K i dźwięk w Dolby Atmos. Nie ma jednak polskiego lektora i będziemy musieli zadowolić się napisami. Nie sądzę, że w przypadku pozostałych tytułów będzie inaczej.

Czy wykupimy Apple TV+?

Nie dziwi mnie zatem fakt, że przy tak dużej konkurencji jaką jest Netflix oraz HBO GO podchodzimy do propozycji Apple dość sceptycznie. Pozwoliłem sobie zadać na Facebooku pytanie o to, czy skorzystacie z Apple TV+. Odpowiedź jest raczej nie po myśli Apple. 

Podobnie na Twitterze.

Głosowanie jeszcze trwa ale różnica jest zbyć dramatyczna. Chociaż ciekaw jestem jak sytuacja się zmieni po otwarciu oferty Apple TV+.

Polskie opisy seriali w Apple TV+

Tym czasem poniżej znajdziecie przedstawienie seriali, które w dniu premiery będziemy mogli obejrzeć. Powiem tylko, że przez 7 dni każdy z nas będzie mógł za darmo korzystać z oferty filmowej Apple. A będziemy mogli obejrzeć między innymi takie produkcje:

Więcej o Apple TV+ znajdziecie na oficjalnej stronie Apple.

Dzięki @murek92 za przesłanie informacji.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Komentarz

  1. dawid

    no sa napisy ale jak ścigasz aby w trasie zobaczyć to nie ma

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!