^
benq-pd3202U

Monitora dla wymagających użytkowników – BenQ PD3220U

Przemysław Marczyński

31 października 2019

Kiedy szukasz dla siebie odpowiedniego monitora analizujesz wiele parametrów urządzenia. Im masz większe wymagania, tym ilość detali, na które zwracasz uwagę jest większa. Monitor BenQ PD3220U był dla mnie mocnym zaskoczeniem. Po pierwsze radykalnie zmienił moje postrzeganie samej marki BenQ i co więcej odkryłem potencjał, jaki drzemie w monitorach wyposażonych w porty Thunderbolt 3.

Zapraszam do recenzji wideo…

jaką przygotowałem po kilku tygodniach pracy z monitorem BenQ PD3220U. Monitor towarzyszył mi zarówno w pracach z materiałem wideo, jak również podczas obróbki zdjęć na potrzeby magazynu. Monitor ma wiele ciekawych rozwiązań i świetne parametry. BenQ ewidentnie chce zaskarbić sobie miejsce w objęciach zaawansowanych użytkowników. Monitor BenQ PD3220U jest tym urządzeniem, które z powodzeniem będzie spełniać najbardziej wymagające oczekiwania swoich klientów. Jego parametry i możliwości wprowadzają go na salony urządzeń dla profesjonalistów.

Wybrane parametry monitora:

– rozdzielczość – 4K – 3840×2160
– wsparcie funkcji HDR
– dwa porty Thunderbolt 3
– obsługa palety barw – 95% P3, Display P3 i 100% sRGB/Rec. 709
– możliwość ładowania laptopa mocą 85W
– funkcja KVM – jedna klawiatura dla dwóch podłączonych do monitora komputerów
– zewnętrzny sterownik do regulacji obrazu – Hotkey Puck G2
– możliwość pracy na czterech spiętych monitorach

Oficjalna strona monitora BenQ PD3220Uwww.benq.eu
Cena – około 5000 złotych.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy