^

Aktualizacja Twittera do 8.1

Tomasz Wołkowski

31 października 2019

Twitter wydał właśnie większą aktualizację dla swojego programu na Mac’a. Opublikowana wersja oznaczona jest numerem 8.1. Wraz z tą aktualizacją pojawiło się wiele poprawek i usunięto błędy. Poprawiono stabilność aplikacji, pojawiły się nowe skróty klawiszowe. Mamy również możliwość zarządzania wieloma kontami. Twitter poprawił również widok pełnoekranowy, w którym widok mediów jest pokazany w oknie głównym. Pojawiły się również nowe polecenia dla Timeline. Jeśli otworzymy w oknie Findera jakiś plik wideo, możemy go dodać bezpośrednio do Twitta dzięki metodzie Drag-and-Drop.

Obsługa gestów w Twitter 8.1

Kto posiada odpowiedni sprzęt, może w wersji Twittera 8.1 wykorzystać do opcji „Wstecz” gesty na Trackpadzie i Magic Mouse. Poza tym usunięto parę błędów np przy scrollowaniu lub przy szybkim restarcie aplikacji. Niestety nadal nie ma synchronizacji treści, gdy używamy Twittera na dwóch różnych sprzętach (np. MacBook i iMac). Dla mnie osobiście to dość duży minus.

Klient krótkich wiadomości Twitter opublikował na początku miesiąca wersję dla macOS Catalina. Program można pobrać bezpłatnie z App Store. Aplikacja potrzebuje 33 MB wolnego miejsca.

Aplikacja jest dostępna w App Store oczywiście za darmo.

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy