Wybierz Strona

iOS 12.4.3 dla starszych urządzeń

iOS 12.4.3 dla starszych urządzeń

  • 0
  • 29.10.2019
Jaromir Kopp

Apple nie zapomniało o użytkownikach starszych urządzeń, które nie mogą skorzystać z dobrodziejstw iOS 13.2. Nowe wydanie iOS 12.4.3 jest przygotowane w wersjach dla: iPhone 5s, iPhone 6 (Plus), iPad Mini 2 i 3, iPad Air 1 oraz iPod Touch generacji 6.

Poprawki bezpieczeństwa iOS 12.4.3

Apple nie podało jeszcze informacji, co dokładnie jest w tej wersji naprawiane. Informuje jedynie, że są to „Ważne poprawki bezpieczeństwa”, a instalacja jest zalecana dla każdego użytkownika wspomnianych wyżej urządzeń.

Wg gottabemobile.com użytkownicy po aktualizacji nie stwierdzili większych problemów, a np. weryfikacja dwuskładnikowa ponoć znacznie przyśpieszyła. Oczywiście trafiło się kilka osób z problemami po aktualizacji, ale niestety statystycznie zawsze coś zdarzyć się musi.

Aktualizację znajdziecie tam, gdzie zawsze, czyli:

Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Jeżeli chcecie iOS 12.4.3 posadzić za pomocą komputera to pełne pliki z systemami można pobrać.

Wczoraj pojawiła się również większa aktualizacja bieżącego systemu iOS 13.2 wraz z iPadOS 13.2, tvOS 13.2 oraz HomePod 13.2.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!