^
iOS

iOS 12.4.3 dla starszych urządzeń

Jaromir Kopp

29 października 2019

Apple nie zapomniało o użytkownikach starszych urządzeń, które nie mogą skorzystać z dobrodziejstw iOS 13.2. Nowe wydanie iOS 12.4.3 jest przygotowane w wersjach dla: iPhone 5s, iPhone 6 (Plus), iPad Mini 2 i 3, iPad Air 1 oraz iPod Touch generacji 6.

Poprawki bezpieczeństwa iOS 12.4.3

Apple nie podało jeszcze informacji, co dokładnie jest w tej wersji naprawiane. Informuje jedynie, że są to „Ważne poprawki bezpieczeństwa”, a instalacja jest zalecana dla każdego użytkownika wspomnianych wyżej urządzeń.

Wg gottabemobile.com użytkownicy po aktualizacji nie stwierdzili większych problemów, a np. weryfikacja dwuskładnikowa ponoć znacznie przyśpieszyła. Oczywiście trafiło się kilka osób z problemami po aktualizacji, ale niestety statystycznie zawsze coś zdarzyć się musi.

Aktualizację znajdziecie tam, gdzie zawsze, czyli:

Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Jeżeli chcecie iOS 12.4.3 posadzić za pomocą komputera to pełne pliki z systemami można pobrać.

Wczoraj pojawiła się również większa aktualizacja bieżącego systemu iOS 13.2 wraz z iPadOS 13.2, tvOS 13.2 oraz HomePod 13.2.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy