Wybierz Strona

AirPods Pro można zamawiać! Wysyłka pojutrze

AirPods Pro można zamawiać! Wysyłka pojutrze

 • 6
 • 28.10.2019
Jaromir Kopp

Pojawiające się od dłuższego czasu plotki i bardziej konkretne przecieki dotyczące nowych AirPods okazały się prawdziwe. Dziś Apple przedstawił AirPods Pro z wyciszaniem dźwięków otoczenia. Nie potwierdziły się jednak informacje o wariantach kolorystycznych.

AirPods razy trzy

Od dziś rodzina bezprzewodowych słuchawek Apple powiększyła się o 1/3. Do AirPods w futerale zwykłym i bezprzewodowym doszedł w końcu model z wyciszaniem szumów.

Słuchawki poza aktywnym i pasywnym wyciszaniem szumów otoczenia oferują interesujący tryb „kontaktu”. Wg Apple już samo wyciszenie wkładkami silikonowymi jest na tyle duże, że dodano tryb kontaktu, w którym dźwięki są „dostarczane” do naszych uszu za pomocą mikrofonów zewnętrznych. To bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, zmniejszające ilość przypadków, w których wyjmujemy słuchawki, aby porozmawiać lub w miarę bezpiecznie poruszać się w mieście.

W pudełku znajdziemy:

 • AirPods Pro
 • Bezprzewodowe etui ładujące
 • Silikonowe wkładki douszne (w trzech rozmiarach)
 • Przewód z Lightning na USB-C

Cena: 1249 zł (z darmową grawerką)

Więcej o słuchawkach dowiecie się ze strony: AirPods Pro Euforia od ucha do ucha.

Interesujące, czy szykuje się powtórka z wiosny, gdy Apple przez kilka dni bez hucznych zapowiedzi prezentowało nowe sprzęty, aby tydzień zwieńczyć startem usługi TV+?

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

6 komentarzy

 1. Ciekawe

  Zapowiadają się bardzo ciekawie. A już miałem po taniości kupić Creative Outlier Gold. Teraz mam dylemat. Poczekam na recenzje na YT.

  Odpowiedz
 2. C-MOS

  Jakaś chwilę temu przechodziłem w okolicy znanej ze sceny „Woman in Red” z Matrixa i nabyłem te słuchawki drogą kupna w lokalnym Apple Store w Sydney.
  Powiem tak – jak na słuchawki typu noise cancelation jest nieźle… choć nie idealnie. Pewnie po prostu cudów nie ma, ale w typowych sytuacjach typu komunikacja miejska jakość odbioru dźwięku znakomicie się poprawia w porównaniu ze zwykłymi słuchawkami. Częstotliwości niskie i średnie ładnie wycisza… z wyższymi niestety już tak dobrze nie jest.
  Wrażenie jest odrobinę dziwne, bo siedząc w parku gdzie było słychać ludzi i maszyny gdzieś w oddali – Po włączeniu ANC – z głosów otoczenia został tylko śpiew ptaków 😉
  PS. Tak poza tym zakup w Australii wychodzi jakieś 1050PLN po aktualnych kursach Revoluta 🙂

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   O! Super! A próbowałeś już ten „tryb kontaktu”?

   Odpowiedz
   • C-MOS

    Chodzi o Transparency Mode? Jeśli tak – to próbowałem. Przy czym tylko z wyłączoną muzyką.
    W natywnym języku pewnie się sprawdzi. Ja akurat byłem w sytuacji kiedy obligowała mnie jakaś Chinka ze specyficznym akcentem, więc musiałem poprosić, żeby powtórzyła pytanie… ale możliwe że bez słuchawek miałbym to samo 😉

    Odpowiedz
 3. Konrad
 4. Piotr Rutkowski

  Jaro –
  piszesz „rodzina bezprzewodowych słuchawek Apple powiększyła się o 1/3”

  Jeśli na początku były dwie pary słuchawek i doszła trzecia, to rodzina powiększyła się o połowę lub 50% – bo bazą do obliczeń jest liczba wyjściowa.

  Jesteś osobą techniczną, więc powinieneś się pilnować.

  Odpowiedz

Trackbacks / Pingbacks

 1. watchOS 6.1 w końcu również dla Apple Watch s1 i s2 - Mój Mac - […] […]
 2. Słuchawki z wyciszeniem okiem analityków Statista - Mój Mac - […] AirPods Pro są na rynku już od tygodnia, a opinie użytkowników i recenzentów są bardzo pozytywne. […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!