^
Apple Watch sensor tętna

Apple Watch 5 edycja Nike – wyjmujemy z pudełka

Przemysław Marczyński

21 października 2019

Apple ciągle ma w swoich produktach „to coś”, kiedy wyciągamy je z pudełka. Mnie zawsze zaskakiwało ile wysiłku wkłada się w pierwsze wrażenie, które wywołuje na użytkownikach efekt „Wow”, gdy sięga się po produkty tej firmy. Jednocześnie proste, minimalistyczne opakowanie, a z drugiej dbałość o szczegóły przy projektowaniu pudełek. Dziś chcę zaprosić Was do galerii zdjęć gdzie znajdziecie wyjątkowy egzemplarz Apple Watch 5 LTE w wersji Nike.

apple-watch-5-62

apple-watch-5-68

Już od pierwszego otworzenia pudełka myślisz sobie… jak oni sprytnie zrobili to zamykanie. Zaginane rogi opakowania robią bardzo faje wrażenie.

apple-watch-5-70

apple-watch-5-110

W środku zaskakują dwa pudełka. W jednym znajduje się sam zegarek, zaś w drugim paski. W każdym zegarku znajdują się dwa paski pasujące na dwie wielkości ręki.

apple-watch-5-77

apple-watch-5-84

Sam zegarek skrzętnie zabezpiecza materiałowe etui.

apple-watch-5-71

apple-watch-5-99

Apple chcąc wywołać u nas efekt obcowania z wyjątkowym produktem zdecydowanie podołał temu zadaniu. Zegarek jest tu eksponowany jako produkt wyjątkowy, premium.

apple-watch-5-96

Cała galeria dostępna pod tym adresemflic.kr/s/aHsmHAGXRq

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Artur

    Gratuluje nowego nabytku, dzięki za fajne foty.