^
Netatmo energy po polsku

Polska wersja językowa aplikacji Netatmo Energy

Jaromir Kopp

14 października 2019

Netatmo to znana marka tworząca urządzenia smart home w większości zgodne z HomeKit. Głowice termostatyczne i termostat, pracujące razem lub osobno są jednymi z lepszych tego typu urządzeń na rynku. Jednak dla wielu klientów w Polsce barierą była aplikacja, która, nawet gdy się używa HomeKit, bywa potrzebna. Na szczęście od dwóch tygodni jest już dostępna w języku polskim.

Netatmo Energy po polsku

Aplikacja Energy służy do obsługi Inteligentnego Termostatu oraz Inteligentnych Głowic Termostatycznych – zestawu do centralnego ogrzewania. Aplikacja kompatybilna jest z systemami iOS 9 i nowszymi. Można z niej korzystać nawet na bardzo starych urządzeniach jak iPad 2 i iPhone 4s, które czasem leżą odłogiem.

Dzięki Netatmo Energy można przeglądać dane historyczne, wykresy i analizy dotyczące zużycia energii i temperatur. Te informacje nie są obsługiwane przez systemową aplikację Dom.

Link do programu: Netatmo Energy 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Krzysztof

    Dzięki za info. Zauważyłem 🙂 ale przydała by się przy tej okazji jakaś promocja na urządzenia NETATMO 🙂