Wybierz Strona

Polska wersja językowa aplikacji Netatmo Energy

Polska wersja językowa aplikacji Netatmo Energy

  • 1
  • 14.10.2019
Jaromir Kopp

Netatmo to znana marka tworząca urządzenia smart home w większości zgodne z HomeKit. Głowice termostatyczne i termostat, pracujące razem lub osobno są jednymi z lepszych tego typu urządzeń na rynku. Jednak dla wielu klientów w Polsce barierą była aplikacja, która, nawet gdy się używa HomeKit, bywa potrzebna. Na szczęście od dwóch tygodni jest już dostępna w języku polskim.

Netatmo Energy po polsku

Aplikacja Energy służy do obsługi Inteligentnego Termostatu oraz Inteligentnych Głowic Termostatycznych – zestawu do centralnego ogrzewania. Aplikacja kompatybilna jest z systemami iOS 9 i nowszymi. Można z niej korzystać nawet na bardzo starych urządzeniach jak iPad 2 i iPhone 4s, które czasem leżą odłogiem.

Dzięki Netatmo Energy można przeglądać dane historyczne, wykresy i analizy dotyczące zużycia energii i temperatur. Te informacje nie są obsługiwane przez systemową aplikację Dom.

Link do programu: Netatmo Energy 

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Krzysztof

    Dzięki za info. Zauważyłem 🙂 ale przydała by się przy tej okazji jakaś promocja na urządzenia NETATMO 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!