Wybierz Strona

Twitter dla Mac już jest! Pokaz możliwości Catalyst

Twitter dla Mac już jest! Pokaz możliwości Catalyst

  • 0
  • 11.10.2019
Jaromir Kopp

Dziś w nocy pojawił się zapowiadany od czerwca oficjalny klient Twittera na macOS. Po długiej nieobecności znów na komputerze możemy używać oficjalnej aplikacji, która nie jest ograniczona jak niestety programy innych firm.

Twitter: Catalyst dobrze wykorzystany

Twitter dla macOS to tak naprawdę zgodnie z zapowiedziami Twitter dla iPada. Wymaga macOS 10.15 i działa w środowisku Catalyst.

Jednak sprawia dość dobre wrażenie, a autorzy postarali się o integrację z systemem na tyle na ile, to możliwe w Catalyst.

Jest tryb ciemny, dodano obsługę poleceń z menu, ma tryb ciemny, jest też dostęp do haseł, a program wygląda estetycznie, choć trąci iPadowością.

Tyle można dowiedzieć się po minutach używania.

Link do pobrania: Twitter w Mac App Store 

Twitter dla macOS z iPada
Twitter dla macOS dostęp do haseł i potwierdzania zegarkiem
Twitter dla macOS

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!