^
Twitter dla macOS

Twitter dla Mac już jest! Pokaz możliwości Catalyst

Jaromir Kopp

11 października 2019

Dziś w nocy pojawił się zapowiadany od czerwca oficjalny klient Twittera na macOS. Po długiej nieobecności znów na komputerze możemy używać oficjalnej aplikacji, która nie jest ograniczona jak niestety programy innych firm.

Twitter: Catalyst dobrze wykorzystany

Twitter dla macOS to tak naprawdę zgodnie z zapowiedziami Twitter dla iPada. Wymaga macOS 10.15 i działa w środowisku Catalyst.

Jednak sprawia dość dobre wrażenie, a autorzy postarali się o integrację z systemem na tyle na ile, to możliwe w Catalyst.

Jest tryb ciemny, dodano obsługę poleceń z menu, ma tryb ciemny, jest też dostęp do haseł, a program wygląda estetycznie, choć trąci iPadowością.

Tyle można dowiedzieć się po minutach używania.

Link do pobrania: Twitter w Mac App Store 

Twitter dla macOS z iPada
Twitter dla macOS dostęp do haseł i potwierdzania zegarkiem
Twitter dla macOS

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy