^
Apple Pay Bank Pekao

Bank Pekao S.A. płaci za transakcję Apple Pay

Jaromir Kopp

3 października 2019

Nikogo z Was nie muszę przekonywać o wygodzie korzystania z transakcji Apple Pay. O ich bezpieczeństwie przekonywał w ostatnim wydaniu Mój Mac Magazynu sam Piotr Konieczny z Niebezpiecznika. Teraz klienci Pekao S.A. mają dodatkową motywację to zakupu z pomocą iPhone’a lub Apple Watch. Poniżej komunikat prosto z banku.

Płać Apple Pay i odbierz 20 zł

Polacy coraz częściej doceniają wygodę i zalety mobilnych płatności zbliżeniowych. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się Apple Pay — popularny w Polsce system płatności bezgotówkowych smartfonem z systemem iOS. Bank Pekao S.A. przygotował premie dla swoich klientów, którzy wykonają choć jedną transakcję Apple Pay. Otrzymają oni od banku 20 zł w prezencie. Promocja trwa do końca października br.

W akcji „Płać z Apple Pay” mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, które są klientami Banku Pekao S.A., wyraziły zgody marketingowe i nie płaciły dotąd Apple Pay.

3 kroki do bonusa

 • Należy zapoznać się z Regulaminem promocji „Płać Apple Pay” dostępnym dla wybranych klientów po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Pekao24.
 • Zakończyć rejestrację oraz aktywować usługę Apple Pay (instrukcja, jak to zrobić znajduje się na stronie pekao.com.pl pod linkiem: Apple Pay.
 • Wykonać przynajmniej jedną transakcję Apple Pay.

Aby otrzymać zwrot 20 zł, należy mieć zainstalowaną aplikację mobilną PeoPay. Bonus w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek powiązany z aplikacją PeoPay do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została dokonana płatność Apple Pay.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Soban

  mBank też płaci i działa to od dnia wejścia apple pay do Polski

  • Jaromir Kopp

   I pisaliśmy o tym w stosownym czasie.