Wybierz Strona

Apple Arcade już rusza! Przynajmniej u betatesterów

Apple Arcade już rusza! Przynajmniej u betatesterów

  • 1
  • 16.09.2019
Jaromir Kopp

Wygląda na to, że Apple postanowiło przetestować Apple Arcade, zanim oficjalnie trafi do użytku wraz z premierą iOS 13. Niektórzy betatesterzy już mogą rozpocząć próbny okres subskrypcji i zacząć grać!

Oficjalna premiera Apple Arcade 19 września

Na razie po zalogowaniu się do serwisu Apple Arcade, a w zasadzie wykupieniu abonamentu z 30-dniowym okresem próbnym, ręcznie naliczyłem 53 gry (19 września rankiem jest już 70 i przybywa). Jest to mniej, niż obiecuje Apple, ale pamiętajmy, że oficjalnej premiery jeszcze nie mieliśmy.

Przypomnę, że cena abonamentu miesięcznego wynosi 24,99 zł dla jednej osoby lub do 6 w chmurze rodzinnej (wystarczy jedna subskrypcja). Do tego dostajemy 30-dniowy okres próbny za darmo.

Wszystkie gry są opatrzone zwiastunem filmowym, a Apple przygotowało osobną stronę z pogrupowanymi tytułami oraz opisami kategorii po polsku. Część gier, zwłaszcza tych wyróżnionych przez Apple również ma polskie opisy.

Jeżeli macie bety iOS 13 dajcie znać, czy i u Was pojawiła się Apple Arcade.

Teraz wystarczy poczekać do premiery iOS 13 i sprawdzić, czy do obecnych w tej chwili 53 tytułów dojdą kolejne. Być już jutro Apple doda coś do testowania.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. PW

    O ile ATV+ zapowiada się całkiem sensownie i z chęcią rozważę nawet wymianę HBO Go, to jak na razie Arcade nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Przypomniały mi się płyty dodawane w latach 90-2000 do czasopism komputerowych z setkami tytułów, z których ciężko było wyłowić coś wartego uwagi.

    Odpowiedz

Trackbacks / Pingbacks

  1. Dlaczego dziś powinieneś zainstalować iOS 13, a dlaczego lepiej nie - Mój Mac - […] 13 pozwoli na granie 100 lub więcej gier, za jedyne 25 zł miesięcznie (po 30-dniowym okresie próbnym). Oferta gier…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!