^

Insta360 GO  – najmniejsza kamera sportowa współpracująca z iPhone’em

Przemysław Marczyński

9 września 2019

Amatorzy sportów zapewne docenią to urządzenie. Kamera Insta360 jest najmniejszą kamerą na świecie ze stabilizacją. Sprzęt waży zaledwie 18,3 grama i mierzy 50 milimetry długości. W tak niewielkim urządzeniu umieszczono kamerę pozwalającą nagrywać materiał w rozdzielczości 1080p.

Kamerę będziemy mogli użyć w skrajnych warunkach pogodowych, gdyż spełnia ona normy wodoszczelności IPX4. Wygodny magnetyczny klips pozwoli na montaż urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu ubrania lub do deski surfingowej. Urządzenie pozwala na rejestrowanie świetnych filmów o długości do 30 sekund w rozdzielczości 1080p. Na jednym pełnym naładowaniu bateria pozwala na nagranie aż 200 takich klipów.

Wybór i montaż nagranych materiałów odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej Insta360 GO na telefony z Android i iOS, która posiada system sztucznej inteligencji (AI) FlashCut. Program automatycznie wybierze najciekawsze momenty z ujęć zarejestrowanych w ciągu całego dnia i zmontuje z muzyką w jeden niezapomniany film, którym śmiało można dzielić się w mediach społecznościowych. Aplikacja pozwala także na manualną edycję materiałów.

Kamerka sportowa Insta360 GO jest już dostępna w sprzedaży w cenie 1099 PLN

Oficjalna strona – www.insta360.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy