^

Wanderlust – nowa gra, za którą stoją twórcy Wiedźmina trafia na iOS i macOS

Przemysław Marczyński

10 września 2019

Przygotujcie się na podróż po wielu kontynentach. Bądźcie gotowi podjąć trudne decyzje i zwiedzić odległe kraje poznając ich kulturę i… kuchnię. Polska gra Wanderlust już we wrześniu trafi na macOS oraz iOS. Jeśli moja próba zainteresowania Was tym tytułem była nieudolna to powiem tylko, że za przygotowaniem tego tytułu stoją ludzie odpowiedzialni za Wiedźmina. Już lepiej?

Historia sercem gry

To nie będzie zwykła gra. Dla mnie jest to interaktywna książka w którem mogę poznać ciekawe miejsca podejmując rozmaite decyzje. A będziemy mogli zwiedzić odległe kraje od Azji, Ameryki południowej, Antarktydy po Francję i Polskę. Gra ma nam zapewnić ponad dwanaście godzin wciągającej historii opartej na własnych doświadczeniach z podróży oraz wymyślonych historiach. Ta gra jest opowieścią, która wciągnie Was jak dobra książka. I taki jest jej cel… nie pozwolić Wam oderwać się od ekranu iPad’a. Chociaż gra jest również na macOS to ja odkryłem przyjemność z tej rozgrywki na tym urządzeniu. Wciskasz się w fotel i… odpływasz.

Wiedźmińskie opowieści

Jeśli macie wątpliwość co do opowiadanych zdarzeń, jakie spotkają Was w grze, to spieszę uspokoić. Za historię odpowiadają panowie: Jacek Brzeziński i Artur Ganszyniec. W dużej mierze klimat, jaki pojawił się w Wiedźminie jest ich zasługą. Nie wiem, czy jest potrzebna jakakolwiek inna rekomendacja dla fabuły. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać.

Premiera gry na macOS i iOS

Gra swoją premierę będzie miała już 26.09.2019. Obecnie trwa przedsprzedaż tego tytułu. Od jakiegoś czasu tytuł ten jest również dostępny na Steam oraz GOG.

Wanderlust na iOS
Wanderlust na macOS
Cena – 42,99 zł (iOS) / 84,99 zł (macOS)
Oficjalna strona gry – wanderlust.voyage

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Przygoda

    Smutne tylko, że brak jest języka polskiego w tej przygodzie.