Wybierz Strona

Konferencja 10 września. Przewidywania się potwierdziły

Konferencja 10 września. Przewidywania się potwierdziły

  • 0
  • 29.08.2019
Jaromir Kopp

Termin nie jest dla nas zaskoczeniem. Można go było przewidzieć na wiele sposobów, jednak dziś już nie musimy snuć domysłów. Apple rozesłało zaproszenie do mediów, znamy miejsce i czas wydarzenia.

10 rano, 10 września 2019 w Steve Jobs Theater, Apple Park, Cupertino

Już w następny wtorek wieczorem o 19.00 będziemy mogli oglądać (choć jeszcze transmisja na żywo nie jest potwierdzona) konferencję. Spodziewamy się zobaczyć na niej nowe iPhone’y i najpewniej Apple Watch. Poznamy też datę premiery systemów oraz dowiemy się oficjalnie, co Apple postanowił przenieść do kolejnych wersji, bo niestety nie poradził sobie z wszystkimi zapowiadanymi podczas WWDC nowościami. Możliwe, że Apple ujawni więcej informacji o nadchodzących usługach. Start Apple Arcade zaraz po konferencji jest niemal pewny. Trochę inaczej sprawa może wyglądać z Apple TV+.

Mam nadzieję, że Tim Cook nas czymś zaskoczy. Może będzie to nowa wersja HomePoda, może MacBook Pro 16″, iPady Pro, a może polska Siri… ups… rozpędziłem się.

Intrygująca jest grafika widniejąca na zaproszeniu. Nie dość, że logo Apple jest kolorowe, to wygląda jak zrobione z kawałków szkła lub zastygniętej cieczy. Oby się tylko nie rozlało. Napis „Tylko przez innowacje” również daje nadzieje na jakieś niespodzianki i oby nie był to tylko powrót do „tęczowego” loga.

Musimy jakoś wytrzymać te półtora tygodnia.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Nazwy iPhone'ów, nowe iPady, terminy premier systemów „wyciekły” - Mój Mac - […] nazwy modeli A2068 i A2198 figurują również we wspomnianym dokumencie. Wynika z niego, że zostaną zaprezentowane 10 września, a…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!