^
By innovation only

Konferencja 10 września. Przewidywania się potwierdziły

Jaromir Kopp

29 sierpnia 2019

Termin nie jest dla nas zaskoczeniem. Można go było przewidzieć na wiele sposobów, jednak dziś już nie musimy snuć domysłów. Apple rozesłało zaproszenie do mediów, znamy miejsce i czas wydarzenia.

10 rano, 10 września 2019 w Steve Jobs Theater, Apple Park, Cupertino

Już w następny wtorek wieczorem o 19.00 będziemy mogli oglądać (choć jeszcze transmisja na żywo nie jest potwierdzona) konferencję. Spodziewamy się zobaczyć na niej nowe iPhone’y i najpewniej Apple Watch. Poznamy też datę premiery systemów oraz dowiemy się oficjalnie, co Apple postanowił przenieść do kolejnych wersji, bo niestety nie poradził sobie z wszystkimi zapowiadanymi podczas WWDC nowościami. Możliwe, że Apple ujawni więcej informacji o nadchodzących usługach. Start Apple Arcade zaraz po konferencji jest niemal pewny. Trochę inaczej sprawa może wyglądać z Apple TV+.

Mam nadzieję, że Tim Cook nas czymś zaskoczy. Może będzie to nowa wersja HomePoda, może MacBook Pro 16″, iPady Pro, a może polska Siri… ups… rozpędziłem się.

Intrygująca jest grafika widniejąca na zaproszeniu. Nie dość, że logo Apple jest kolorowe, to wygląda jak zrobione z kawałków szkła lub zastygniętej cieczy. Oby się tylko nie rozlało. Napis „Tylko przez innowacje” również daje nadzieje na jakieś niespodzianki i oby nie był to tylko powrót do „tęczowego” loga.

Musimy jakoś wytrzymać te półtora tygodnia.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Nazwy iPhone'ów, nowe iPady, terminy premier systemów „wyciekły” - Mój Mac - […] nazwy modeli A2068 i A2198 figurują również we wspomnianym dokumencie. Wynika z niego, że zostaną zaprezentowane 10 września, a…

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *