^

Bricsys Roashow w Warszawie. Spotkanie dla użytkowników rozwiązań CAD i BIM

Przemysław Marczyński

29 sierpnia 2019

Do Warszawy zawita jedna z największych konferencji organizowanych w Europie dla inżynierów. Bricsys Roashow już 12 września odbędzie się w Polsce gromadząc wybitnych projektantów i inżynierów. Spotkanie to będzie również ciekawe dla wszystkich, którzy już pracują lub chcą zacząć wdrażanie CAD i BIM na komputerach Apple.

Ciekawy czas dla inżynierów

Bricsys ambitnie podchodzi do rozwoju swoich aplikacji. Sam od pewnego czasu korzystam z BricsCAD 19 na macOS i z dużymi nadziejami patrzę na kolejne odsłony tego programu dla komputerów Apple. Bricsys skutecznie wdraża swoje rozwiązania w tak dużych firmach, jak Bosch czy Mitsubishi co napawa mnie jeszcze większym optymizmem przy kolejnych odsłonach tej aplikacji i możliwościach wykorzystania rozwiązań CAD na macOS. Na Bricsys Roashow w Warszawie będziemy mogli z pewnością poznać kierunki, w których firma będzie rozwijać swoje oprogramowanie. Zapewniono mnie również, że nie braknie tam akcentu nakierowanego na platformę Apple.

Podczas paneli dyskusyjnych omówione zostaną tematy:
– Rozwój rozszerzenia DWG jako najpopularniejszej platformy do projektowania.
– Zastosowanie sztucznej inteligencji w tworzeniu narzędzi CAD.
– Maksymalne uproszczenie przepływu danych projektowych w technologii BIM.
– Modelowanie złożeń mechanicznych oraz arkuszy blach całkowicie w formacie DWG.

Miejsce i czas spotkania

Bricsys Roashow odbędzie się 12. września. Miejscem spotkania jest MsMermaid – Conference Center at The Tides na ulicy Wioślarskiej 8, 00-411 Warszawa.

Darmowa rejestracja

Konferencja jest całkowicie darmowa. Wymagana jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia. Tutaj można się rejestrować.

Oficjalna strona firmy Bricsyswww.bricsys.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Maco

    Fajnie, tylko inżynierka mechaniczna jest w 99% na Śląsku, a nie w Warszawie. Chętnie bym się wybrał bo Windy i Acada mam serdecznie dość i jeśli byłoby coś super stabilnego na maca o kompatybilnego z dwg i inwestorem w 100% to maja mnie ale w wawy to się tłuc i tracić 2 dni. Sorry.