^
macOS iOS tvOS watchOS

Aktualizujcie! Apple ponownie łata tę samą dziurę

Jaromir Kopp

27 sierpnia 2019

Kilka dni temu fani ginącego już sportu zwanego „Jailbreak” bardzo się ucieszyli, bo Apple zerwał łatkę naprawiającą błąd załatany w iOS 12.3. Błąd dość poważny, bo pozwalający na „Jailbreak” iOS. W iOS 12.4 ta sama luka, która wcześniej została już załatana, powróciła.

Aktualizacje wszystkich systemów: iOS, macOS, watchOS, tvOS

Wczoraj Apple wydało pośpieszne uzupełniające aktualizacje wszystkich systemów. Wygląda na to, że podobny od wykorzystywanego miejmy nadzieję tylko przez „jailbreakowcow”, błąd znajdował się we wszystkich systemach od Apple.

Nie odkładajcie aktualizacji na później. Znajdziecie je w Ustawieniach -> Ogólne -> Uaktualnienia w iOS. W watchOS w aplikacji Watch -> Ogólne -> Uaktualnienia. W tvOS w Ustawienia -> System -> Uaktualnienia, a w macOS opisał to Przemek.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy